Zavřít reklamu

Apple Watch vládnou světovému trhu s chytrými hodinkami pevnou rukou a ani poslední průzkumy trhu jeho pozici neohrozily. Jejich podíl na světovém trhu je totiž i nadále opravdu obrovský a pomalu se blíží padesátiprocentní hranici (přesněji 49,6%).

Dominance jablečných hodinek je opravdu neskutečná. Jen pro představu dosáhly zásilky Apple Watch v posledním čtvrtletí úctyhodných 3,4 milionů kusů. To je více než čtyřikrát více než hodinky konkurenčního Samsungu a skoro šestkrát více než produkty od Garminu. Co za tímto velkým úspěchem však vlastně stojí? Možná jejich všestrannost. Hodinky jsou totiž podle mnoha zahraničních recenzí opravdu skvělým společníkem pro každodenní život, kvalitním „hlídacím psem“ vašeho zdraví, dobrým fitness trenérem a motivátorem či prostě hezkým módním doplňkem. Jejich síla tkví také v propracovaném systému a skvělém propojení s jablečnými produkty, které jim může plno konkurenčních smartwatch jen tiše závidět.

apple-watch-q2-2017-idc-800x299

Zlatý věk chytrých hodinek

Myslíte si, že je trend smartwatch a potažmo i Apple Watch na svém vrcholu? Analytici si myslí pravý opak. V následujících letech by se měl tento trend naopak ještě více rozšířit a hodinky by se měly stát běžnou součástí života. Tak, jako naše mobilní telefony, je sice nejspíš brát nikdy nebudeme, i přesto si však nezaměnitelné místo v našich životech najdou.

Koncept Apple Watch 3

Slova analytiků jsou vcelku zajímavá, na věrohodnosti jim však přidají až budoucí čísla prodejů. Ty by však mohly být s ohledem na plánované představení nových Apple Watch 3 opravdu vysoká. Podle všemožných průzkumů, které jsme vám na našem webu už několikrát prezentovali, se totiž stanou nové Apple Watch 3 obrovským fenoménem a jejich prodeje budou s ohledem na jejich „kategorii“ obří. Není se čemu divit. Úniky, které se po celou dobu jejich vývoje objavovaly, nám naznačili velmi zajímavé inovace, které by mohly koncového zákazníka oslovit. A kdo ví, třeba se na konferenci, která se koná 12. září, Apple vyšvihne ještě s něčím daleko lepším a svými hodinkami nám vyrazí dech ještě více, než bychom čekali. Ještě většímu podmanění trhu jablečnými hodinkami tak nebude stát v cestě už zhola nic.

Apple Watch NikeLab FB

Zdroj:macrumors

Dnes nejčtenější

.