Zavřít reklamu

Řada uživatelů sleduje netrpělivě online obchod společnosti Apple v očekávání atraktivních slev. Někdy je ale potřeba zapátrat i jinde. K letním slevám se přidal Nike.com, který výrazně zlevnil běžeckou edici jablečných hodinek Apple Watch Nike+.

Původní cena Apple Watch Nike+ činí na nike.com 419 Eur. Obchod však zlevnil tmavé varianty 38mm verze na 306,97 €, což je v přepočtu 8 000 Kč. Stříbrná a bílá varianta hodinek zůstala bez slevy. Na stránkách Applu jsou menší Apple Watch Nike+ nabízeny stále za standardní cenu 11 290 korun. Sleva na nike.com tak dělá zajímavých 3 290 Kč.

Sportovní hodinky Apple Watch Series 2 Nike + jsou voděodolné do 50 metrů, mají dvoujádrový procesor S2, OLED Retina displej s technologií Force Touch a řadu dalších nových funkcí. Kromě toho se pyšní i směrovým reproduktorem a mikrofonem, snímačem okolního osvětlení  nebo například výdrží baterie až osmnáct hodin. Na hodinkách běží operační systém watchOS 3 a specialitou zmíněné varianty je sportovní řemínek Nike s nastavitelnou délkou, kompresním děrováním a pružným, odolným, prodyšným materiálem, ideálním pro sport.

Letos na podzim bychom se mohli dočkat třetí série chytrých hodinek Apple Watch. Spekuluje se o zcela novém designu, vlastním LTE modemu, který zajistí jejich nezávislost na iPhonu, nebo například lepší baterií s výdrží, která by měla utáhnout i provoz zmíněného LTE modemu.

apple-watch-nike-fb-2
Zdroj: Redakce Letem světem Applem

Související články

Dnes nejčtenější