Zavřít reklamu

Včera večer se objevily velmi zajímavé informace, se kterými přišel analytik Ming-Chi Kuo, který se ve svých zprávách a predikcích obvykle nemýlí. Mimo jiné tvrdil, že Apple letos vydá všechny nové iPhony pouze ve třech barevných kombinacích, a to černé, stříbrné a zlaté. Také uvedl, že se v tuto chvíli rozjíždí testovací výroba s tím, že plnohodnotná výroba iPhonů začně v polovině září. A toto tvrzení by teď mohlo být potvrzené, neboť se na webu objevil snímek, na kterém je zachycen černý iPhone 8.

Nejedná se o klasickou matnou černou, dle fotek to vypadá spíše na Jet Black. Pokud je telefon na fotografiích opravdu iPhone 8, minimálně o jedné barvě tak máme jasno. Z fotek je patrné vše, o čem se již nějakou dobu spekuluje. Duální kamera, vykrojení displeje na horní straně, absence Touch ID na zadní straně…

Před pár dny se objevily obrázky bílé varianty, která ovšem nevypadala zrovna nejlépe. Zejména díky velmi výraznému vykrojení displeje, které vypadalo opravdu špatně. Jak se zdá, černá verze by tímto problémem trpět nemusela, neboť vykrojení není téměř vidět. Ze všech možných úniků vypadá tato varianta nejelegantněji tak uvidíme, zda-li je založena na pravdě. Pokud se výroba pomalu rozjíždí, takovéto úniky budou čím dál častější.

iphone 8 fb

Zdroj: GSM Arena

Dnes nejčtenější

.