• iPhone
 • Mac
 • Apple Watch
 •  
  iStores.sk
  iPhone 8 iOS 11 macOS HS iPhone X
  iStores.sk

  Alza.cz už nabízí obaly, pouzdra a skla pro iPhone 8 [aktulizace 2]

  Do premiéry iPhonu 8 zbývá minimálně ještě měsíc, přičemž prodávat by se telefon měl začít ještě o poznání později. Ani to však nebrání různým výrobcům, aby už nyní pro připravovaný telefon vyráběli a někteří dokonce i nabízeli obaly a skla. Ještě zajímavější je, že právě ono příslušenství zařadily do své nabídky už i některé e-shopy, mezi kterými dokonce nechybí ani ten největší tuzemský – Alza.cz

  Alza totiž do nabídky na svých stránkách zařadila více jak dvě desítky různých obalů, pouzder a tvrzených skel, které mají pasovat právě na připravovaný iPhone 8. U některých produktů sice chybí fotografie, u jiných ale naopak jsou a ukazují nám záda iPhonu v celé kráse. Znovu se nám tak potvrzuje, že zadní strana projde jen jednou jedinou změnou – čočka duálního fotoaparátu se otočí o 90 stupňů a blesk se přemístí mezi čočky.

  Při pokusu o zobrazení detailu jednotlivých položek se objeví chyba, některé ale rozkliknout jde, dostanete se však na výpis produktů ze stejné kategorie pro starší modely. Zajímavé je, že veškeré příslušenství, které Alza do nabídky už zařadila, pochází od Epica, tedy od jednoho z nejznámějších výrobců, který určitě od Applu už dávno dostal přesné rozměry letošního modelu.

  Aktualizace: Alza veškeré příslušenství pro iPhone 8 ze své nabídky po zveřejnění našeho článku odstranila.

  Aktualizace 2: Jména položek byla změněna a obaly se nyní nachází v kategorii “ajFoun osm” viz tento odkaz.

  iPhone 8 first leaked case FB

  Leitz

  Diskuze

   Radim Tylšar

   A podle obalu i vypadá ze Touch ID nebude v tlacitku vypnout/zapnout

   Adam Koniuk

   Už na to je patent, ale bude to nejspíš v dalším typu telefonu.. lepší by bylo dát touch id do loga.. bylo by to mnohem praktičtější..

   Já si je prohlédl na CZC, nebuďte tak zblblí tím zeleným zm… 🙂

  Napsat komentář

  Zobrazit celou diskuzi
  Přispět

  Bazar

  Fórum

  • Poslední příspěvky
   Odpovědi
   Zobrazení
   Poslední příspěvek

  HighSky - Obchodujte online