Zavřít reklamu

Do premiéry iPhonu 8 zbývá minimálně ještě měsíc, přičemž prodávat by se telefon měl začít ještě o poznání později. Ani to však nebrání různým výrobcům, aby už nyní pro připravovaný telefon vyráběli a někteří dokonce i nabízeli obaly a skla. Ještě zajímavější je, že právě ono příslušenství zařadily do své nabídky už i některé e-shopy, mezi kterými dokonce nechybí ani ten největší tuzemský – Alza.cz

Alza totiž do nabídky na svých stránkách zařadila více jak dvě desítky různých obalů, pouzder a tvrzených skel, které mají pasovat právě na připravovaný iPhone 8. U některých produktů sice chybí fotografie, u jiných ale naopak jsou a ukazují nám záda iPhonu v celé kráse. Znovu se nám tak potvrzuje, že zadní strana projde jen jednou jedinou změnou – čočka duálního fotoaparátu se otočí o 90 stupňů a blesk se přemístí mezi čočky.

Při pokusu o zobrazení detailu jednotlivých položek se objeví chyba, některé ale rozkliknout jde, dostanete se však na výpis produktů ze stejné kategorie pro starší modely. Zajímavé je, že veškeré příslušenství, které Alza do nabídky už zařadila, pochází od Epica, tedy od jednoho z nejznámějších výrobců, který určitě od Applu už dávno dostal přesné rozměry letošního modelu.

Aktualizace: Alza veškeré příslušenství pro iPhone 8 ze své nabídky po zveřejnění našeho článku odstranila.

Aktualizace 2: Jména položek byla změněna a obaly se nyní nachází v kategorii „ajFoun osm“ viz tento odkaz.

iPhone 8 first leaked case FB

Dnes nejčtenější

.