Zavřít reklamu

Představení letošních iPhonů se pomalu ale jistě blíží. Už přibližně za měsíc by se měl Apple na konferenci vytáhnout se dvěma lehce upravenými modely a jedním revolučním iPhonem, který je nejčastěji označován jako iPhone 8, i když se tak telefon s velkou pravděpodobností jmenovat nebude. Společnost tak momentálně nejspíš ladí ještě poslední detaily, mezi které bezesporu patří i balení pro telefon a právě jeho část nyní unikla.

Koncepty iPhonu 8 od Apple iDesigner:

Konkrétně se objevila fotografie vnitřní části balení, na které je vyobrazeno, jak vyjmout šuplík na SIM kartu. Na tom by na první pohled nebylo nic zajímavého, kdyby na ní nebyl částečně zachycen design telefonu, tedy především často probíraná pření část, které by měl vévodit displej s minimálními rámečky.

Pokud fotografie, která se objevila na proslulém zahraničním serveru Slashleaks, skutečně zachycovala část balení připravovaného iPhonu, pak se letošní model opravdu zbaví ikonického domovského tlačítka a nabídne téměř nekonečný displej až na malý výřez pro senzory v horní části. Právě zachycený design telefonu jde ruku v ruce se spekulacemi a dalšími úniky, které kolují internetem několik posledních měsíců.

S příchodem srpna by měl Apple tradičně zahájit výrobu letošního modelu, tudíž bychom se v následujících týdnech měli dočkat většího počtu zajímavých úniků. Někteří analytici ale tvrdí, že letošní iPhone dorazí o něco později, konkrétně v průběhu října, možná dokonce ještě o měsíc či dva později. Z toho vyplývá, že i výroba nabere zpoždění, a tak reálných úniků může být méně, než tomu bylo v minulých letech.

iPhone 8 SIM leak
iPhone 8 fake packaging FB

Dnes nejčtenější

.