Zavřít reklamu

Apple minulý měsíc vydal iOS 10.3.2 pro veřejnost, přičemž nyní přestal nabízet možnost vrátit se na starší verzi iOS 10.3.1. Znamená to tedy, že pokud si nainstalujete aktualizaci iOS 10.3.2, už se na předchozí verzi nemůžete zpětně vrátit.

Cupertinská společnost téměř pokaždé po vydání aktualizace přestává umožňovat vrátit se k předchozí verzi, protože tím chce zajistit, aby měli uživatelé nejaktuálnější systém na svých zařízeních, a tak měli nejnovější bezpečnostní a výkonnostní vylepšení.

Apple minulý měsíc vydal verzi iOS 10.3.2 pro všechny, která se zaměřuje zejména na výkon a na zlepšení zabezpečení. Samozřejmě, ještě opravuje některé chyby. Apple momentálně testuje iOS 10.3.3, a tak se brzy veřejnost dočká další verze. Apple nedávno vydal také veřejnou beta verzi iOS 11, která bude oficiálně vydána až na podzim tohoto roku, až bude systém stabilní.

Pokud jste si tedy nainstalovali iOS 10.3.2, budete muset u této verze zůstat, dokud nevyjde iOS 10.3.3. Vzhledem k tomu, že iOS 10.3.2 je malá aktualizace s drobnými změnami, snad žádný uživatel by neměl mít důvod, proč se vracet k iOS 10.3.1.

iOS 9.3.2 FB

Dnes nejčtenější

.