Zavřít reklamu

V dubnu se objevily vůbec první reálné fotografie tolik očekávaného iPhonu 8. Benjamin Geskin zveřejnil na Twitteru údajné šasi ikonického modelu, avšak nebylo jasné, v jaké výrobní fázi se nacházel, protože v zadní části ještě chybělo logo nakousnutého jablka. Dnes světlo světa spatřilo nejen detailní video, ale také exkluzivní fotografie, o které se podělil server 9TO5Mac. Maketa disponuje vertikální kamerou, displejem od okraje k okraji a chybí mu i Home Button a Touch ID na zádech.

Všimněte si, že šasi, kterou sdílel Shai Mizrachi, má stejný dvousložkový černo stříbrný zevnějšek. V minulém měsíci se stejná šasi objevila i v krátkém videu.

iPhone 8 v porovnání s iPhonem 7 Plus:

Zatímco některé zprávy předpokládají, že Touch ID bude integrováné do displeje, jiné se domnívají, že se bude nacházet v zadní části zařízení, jako je tomu u Android zařízení. Jubilejní model by měl disponovat 5,8palcovým OLED displejem bez okrajů, upgradovanou kamerou podporující funkci AR, bezdrátovým nabíjením a speciální Function Area namísto Home Buttonu.

Očekává se, že iPhone 8 bude mít i lepší voděodolnost. Dokonce už se objevil i koncept toho, jak bude vypadat iOS 11, který byl představen začátkem měsíce na keynote WWDC, na iPhonu 8.

iphone-8-dummy-fb

Dnes nejčtenější

.