Zavřít reklamu

Před více než rokem se americký realitní magnát, miliardář a tehdy ještě kandidát na prezidenta Spojených států amerických vyjadřoval negativně na adresu společnosti Apple. Donald Trump byl rozhořčen postojem cupertinské společnosti v bezpečnostní kauze s FBI, kvůli čemuž dokonce vyjádřil bojkot produktů Apple. Přestal používat iPhone, namísto něho si vzal do ruky smartphone s Androidem. Nicméně v březnu jeho senior poradce Dan Scavino Jr. na Twitteru zveřejnil, že americký prezident si koupil nový iPhone.

Pokud sledujete Donalda Trumpa na Twitteru, potom podle jeho neustálé aktivity poznáte, jakou aplikaci má ve svém iPhonu nainstalovanou. Ano, jedná se o Twitter, protože tato sociální síť je pro prezidenta vstupní bránou do světa. V tomto kybernetickém prostoru se může vyjádřit ke svým fanouškům. Donald Trump si Twitter natolik zamiloval, že podle nových zpráv je to jediná aplikace, kterou má nainstalovanou ve svém mobilním telefonu.

Americký prezident je technologiemi nepolíbený člověk, přičemž nepoužívá žádný počítač. Dokonce si nechává své e-maily tisknout, aby si je mohl přečíst. Zprávu o tom, že Donald Trump používá pouze jednu jedinou aplikaci, jako první zveřejnil server Axios.

Prezident Spojených států amerických přešel na iPhone před několika měsíci poté, co se ukázalo, že používá Samsung Galaxy S3, pro který už jihokorejský společnost nevydává aktualizace.

Donald Trump
Zdroj: youtube.com
Témata:

Související články

Dnes nejčtenější