Zavřít reklamu

V září by měl světlo světa spatřit iPhone 8, který by měl přijít s odvážnějším designem. U posledních tří generací jsme se výrazných designových změn nedočkali, což může být jeden z důvodů, proč prodeje iPhonů v druhém fiskálním období letošního roku klesly. Příznivci cupertinské společnosti prahnou po něčem novém, po něčem víc cool. A právě v září by mělo přijít to, co chtějí – svěží iPhone 8 s OLED displejem od okraje k okraji, 3D skenerem pro rozpoznávání obličeje a podporou rozšířené reality.

Apple by mohl představit futuristický model, který by se výrazně odlišil od ostatních smartphonů na trhu. Začátkem tohoto týdne se objevily reálné fotografie iPhonu 8, respektive jeho makety, která údajně ukazuje už finální design. V porovnání se současnými iPhony by měl být výroční model o trochu tlustší, ale zato by měl nabídnout elegantní design.

YouTube kanál ConceptsiPhone zveřejnil video znázorňující, jak by mohl iPhone vypadat v roce 2020. Ačkoliv šance, že takhle bude vlajková loď cupertinské společnosti vypadat za tři roky, je takřka nulová, můžete se alespoň pokochat opravdu povedeným konceptem.

Vyšperkovaný iPhone by mohl v roce 2020 nabídnout více možností pro 360° technologii. Dále by neměl mít žádné porty, protože vše bude probíhat bezdrátově, ať už přenos dat či nabíjení. Dokonce by mohl být voděodolný a prachu vzdorný, mohl by mít reproduktory na obou stranách, FaceTime a duální kameru na obou stranách, iOS 14 a senzor otisků prstů po celém zařízení.

Jak už jsme řekli, návrh vypadá skutečně úžasně, ale takového iPhonu se pravděpodobně v roce 2020 nedočkáme. A možná nebude nikdy ani existovat.

iphone 2020 fb

Dnes nejčtenější

.