Zavřít reklamu

V rozhovoru s Jimem Cramerem generální ředitel společnosti Apple uvedl, že používá Apple Watch pro sledování svého zdravotního stavu. A prozradil, že dokonce díky hodinkám shodil 15 kilogramů. Jim Cramer se totiž zajímal o to, jak se Apple v posledních třech letech silně angažuje v oblasti zdraví a fitness, a tak Tim Cook prozradil i něco o tom, jak Apple Watch pomáhají jemu.

Apple často cituje výsledky průzkumu, který se týká spokojenosti zákazníků s Apple Watch, a poukazuje na to, že uživatelé používají Apple Watch jako účinný nástroj pro monitorování svého zdravotního stavu. Tim Cook na otázku, zda to vidí stejně, řekl: „Ano, za mě ano, já jsem ztratil 15 kilogramů – částečně díky hodinkám.“

Šéf cupertinské společnosti navázal na zdravotní a kondiční funkce Apple Watch tím, že mají systém odměn, stejně jako konstantní a okamžitou zpětnou vazbu přes aplikace, jako je Health. Apple Watch pomáhají také při motivaci, dodal Tim Cook. Například v nejnovější řadě Apple Watch Series 2 se objevila edice Nike+ s aplikacemi Nike+ Run Club, prostřednictvím kterých můžete soupeřit se svými přáteli, a tím se vzájemně motivovat. Dále tyto aplikace poskytují informace o povětrnostních podmínkách a osobní historii cvičení.

„Obdržel jsem už spoustu hovorů a dopisů od spousty lidí, kteří uváděli, že hodinky změnily jejich život. To je důvod, proč jsme v tomto byznysu. Pomáháme lidem dosáhnout jejich cíle a umožňujeme jim dělat velké věci.“

Z finančních výsledků za druhé fiskální čtvrtletí letošního roku vyplývá, že se prodej Apple Watch téměř zdvojnásobil. Vedle toho se Tim Cook vyjádřil i k dalším iniciativám Applu, o kterých si můžete přečíst zde.

Tim Cook celebrating FB
Zdroj: Redakce Letem světem Applem

Zdroj: AppleInsider

Témata: ,

Související články

Dnes nejčtenější