Zavřít reklamu

V tomto článku vám pravidelně přinášíme výčet několika zajímavých macOS aplikací a her z Mac App Store a ze Steamu, které jsou v daný den zdarma nebo za výhodnou cenu. Naším cílem je vybrat ty nejzajímavější, které by vám mohly být k užitku. Mějte prosím na paměti, že se může kdykoliv stát, že aplikace opět sklouzne ke své původní ceně. Bohužel tuto skutečnost neovlivníme. Aplikaci získáte tak, že kliknete na tlačítko “Stáhnout” nebo na název aplikace.  Ke stáhnutí aplikace můžete také použít QR kód. Mezi screenshoty můžete skrolovat do stran. Pokud se vám náhled nezobrazuje správně, aktualizujte stránku.

Vicinity
Aplikace Vicinity vám pomůže s koncentrací, soustředěním i relaxací. Máte v ní na výběr z řady vybraných ambientních zvuků ve vysokém rozlišení, které vám pomohou vytvořit tu správnou atmosféru. Po instalaci se ikonka aplikace objeví i v panelu nabídek v horní části obrazovky vašeho Macu, takže k ní budete mít vždy rychlý a snadný přístup.

[appbox appstore id1143779658 oldprice=0,99$]

Do Your Data Super Eraser
Tato aplikace se bude skvěle hodit všem, kteří potřebují ze svého Macu nebo úložiště odstranit data a zcela eliminovat možnost jejich opětovného obnovení. Pokud potřebujete smazat jakákoliv citlivá data, využijte pro to tento program.

[appbox appstore id1071770326 oldprice=9,99$]

Disc Burner
DiscBurner je profesinální aplikace pro vypalování. Můžete ho použít k vypálení datových, iso a dmg obrazových souborů nebo k vymazání přepisovatelných disků. Program dovede sám rozpoznat médium a podporuje CD, DVD, HD-DVD a BD disky.

[appbox appstore id779614719 oldprice=9,99$]

Slevy her pro Mac na Steamu

Darkest Dungeon

[appbox steam simple 262060 oldprice=22,99€]

Cities: Skylines – Natural Disasters

[appbox steam simple 515191 oldprice=14,99€]

Pillars of Eternity

[appbox steam simple 291650 oldprice=1,99€]

Among the Sleep

[appbox steam simple 250620 oldprice=14,99€]

Mac Apps 8

Témata: ,

Související články

Dnes nejčtenější