• iPhone
 • Mac
 • Apple Watch
 •  
  iStores.sk
  iPhone 8 iOS 11 macOS HS iPhone X
  iStores.sk

  Jak na iOS vyhledávat v aplikaci Fotky podle toho, co se na fotografii nachází

  Jedna z hlavních funkcí chytrých telefonů je kromě přístupu k internetu a velkého množství aplikací i fotografování. V dnešní době disponují zařízení, která nosíme denně v kapsách, fotoaparáty, které dokáží pořizovat skvělé záběry a téměř každý jejich majitel fotoaparát alespoň jednou za čas použije. Vyfocené okamžiky se pak ukládají do paměti zařízení a uživatel si je může prohlédnout v galerii, která se v iOS nachází v aplikaci Fotky.

  V ní je od iOS 10 možné vyhledávat nejen podle místa nebo data pořízení, ale i podle věcí, které se na fotografii nachází. Díky tomu si tak můžete jednoduše a rychle zobrazit například fotky, na kterých je určité zvíře, místo, nějaká věc a mnoho dalšího. Vyhledávání není úplně přesné, ale ve většině případech dokáže zařízení zobrazit téměř všechny fotografie, které vyhledávanému slovu odpovídají. Jedná se tak o relativně přesnou funkci, kterou můžete ušetřit čas při vyhledávání určitých fotek.

  Jak na iOS vyhledávat v aplikaci Fotky podle toho, co se na fotografii nachází

  1. Spusťte aplikaci Fotky.
  2. Na kartě Fotografie, Vzpomínky nebo Alba klikněte v horním panelu na tlačítko lupy.
  3. Napište hledaný výraz.

  Ihned by se měly začít zobrazovat výsledky vyhledávání. Někdy je potřeba k nalezení všech výsledků výraz přeformulovat a vyzkoušet synonyma.

  Photos iOS iPhone FB

  Leitz

  Diskuze

  Napsat komentář

  Zobrazit celou diskuzi
  Přispět

  Bazar

  Fórum

  • Poslední příspěvky
   Odpovědi
   Zobrazení
   Poslední příspěvek

  HighSky - Obchodujte online