Zavřít reklamu

V tomto článku vám pravidelně přinášíme výčet několika zajímavých macOS aplikací a her z Mac App Store a ze Steamu, které jsou v daný den zdarma nebo za výhodnou cenu. Naším cílem je vybrat ty nejzajímavější, které by vám mohly být k užitku. Mějte prosím na paměti, že se může kdykoliv stát, že aplikace opět sklouzne ke své původní ceně. Bohužel tuto skutečnost neovlivníme. Aplikaci získáte tak, že kliknete na tlačítko “Stáhnout” nebo na název aplikace.  Ke stáhnutí aplikace můžete také použít QR kód. Mezi screenshoty můžete skrolovat do stran. Pokud se vám náhled nezobrazuje správně, aktualizujte stránku.

Thermox
Ať už jste kdekoliv, tak Thermox vám zobrazí lokální venkovní teplotu na vašem Macu, takže nikdy už neopustíte domov nepřipraveni. Aplikace vám tedy zobrazí kolik stupňů je venku, klimatické podmínky a pro srovnání také teplotu, která byla předchozí den. Můžete si zvolit ze stupňů Celsia (°C), Fahrenheita (°F) a Kelvina (K).

[appbox appstore id865942517 oldprice=”2,99€”]

Movavi
Movavi je tou nejrychlejší cestou, jak proměnit vaše dobré fotografie na velkolepé snímky. Snadno můžete odstranit zbytečné prvky z vašich fotek, vylepšit kvalitu a editovat je. Ukládat vaše fotografie můžete v různých formátech, např. JPEG, PNG, BMP, TIFF a mnoho dalších.

[appbox appstore id910837444 oldprice=”14,99€”]

UV – Ultraviolet
Ochraňte sami sebe před riziky, které mohou nastat, když nekontrolujete svůj pobyt na Slunci. UV – Ultraviolet vás může ochránit před UV paprsky, jelikož vám zobrazí úroveň slunečního ultrafialového zaření, které dosáhne na zemský povrch v místě, kde se nacházíte. Aplikace zobrazí hodnoty indexu v rozsahu od nuly a výš – čím vyšší je hodnota, tím větší je potenciál pro poškození kůže a očí.

[appbox appstore id962455416 oldprice=”2,99€”]

Moon Phase
V případě, že máte rádi Měsíc, tak s touto aplikací budete vždy vědět, v jaké fázi se právě Měsíc nachází. V integrovaném kalendáři uvidíte minulé a budoucí lunární cykly a uvidíte západ a východ Slunce. Aplikace automaticky nastavuje denní a noční režim na základě západu a východu Slunce.

[appbox appstore id1088699025 oldprice=”2,99€”]

Lifeless Planet
Při hledání života na vzdálené planetě, astronaut objeví opuštěné ruské město. Má podezření, že jeho mise je podvod. Astronaut se setká s ruskou ženou, která je schopna nějakým způsobem žít v nepřátelské atmosféře planety. Lifeless Planet je akční adventura, která nabízí old-school sci-fi příběh a úžasné prostředí, které se nese v duchu klasického akčního dobrodružství.

[appbox appstore id996176711 oldprice=”19,99€”]

Slevy her pro Mac na Steamu:

Total War: ATTILA
[appbox steam simple 325610 oldprice=“39,99€“]

Warhammer® 40,000: Dawn of War® II Chaos Rising
[appbox steam simple 20570 oldprice=“19,99€“]

Napoleon: Total War™
[appbox steam simple 34030 oldprice=“19,99€“]

Endless Legend™
[appbox steam simple 289130 oldprice=“29,99€“]

Beholder
[appbox steam simple 475550 oldprice=“9,99€“]

Související články

Dnes nejčtenější

.