• iPhone
 • Mac
 • Apple Watch
 •  
  iStores.sk
  iPhone 8 iOS 11 macOS HS iPhone X
  iStores.sk

  Jak budou vypadat a z jakých materiálů budou vyrobeny letošní iPhony?

  Letošní iPhone je stále ještě obestřen tajemstvím a stává se předmětem nesčetných analýz, dohadů a spekulací. Řada lidí má již víceméně jasno ve velikosti a designu displeje. Kolik modelů ale Apple vydá? Dočkáme se skutečně jen  jednoho výročního revolučního smartphonu, nebo se i sedmičková řada dočká své “s” varianty?

  Podle některých analýz by smartphony od Applu příští generace měly být tři – jeden se 4,7-palcovou úhlopříčkou displeje a hliníkovým tělem, druhý s 5,5-palcovým displejem a z nespecifikovaného materiálu a třetí 5,8-palcový, zcela nový, s celoskleněným designem, posíleným rámečkem z nerezové oceli. Píše se o tom v nejnovější zprávě taiwanského webu DigiTimes, který je napojen na dodavatelské řetězce Applu. Zpráva, citující “zdroje z dodavatelských řetězců”, tvrdí, že 5,8-palcový model bude disponovat OLED displejem, což je jeden z důvodů očekávané nezvykle vysoké ceny, která by se měla pohybovat okolo 1000 dolarů.

  Společnost DisplayMate Technologies loni nastínila několik výhod OLED technologie u displejů, které testovala na Samsungu Galaxy S7. Displeje bývají jasnější, úspornější, barevně přesnější, s rychlejší odpovědí a lepší ostrostí obrazu, než klasické LCD displeje.  Trojice spekulovaných smartphonů je označována  jako iPhone 7s, iPhone 7s Plus a iPhone 8, přičemž high-endový model je někdy označován jako iPhone X, a to v souvislosti s letošním desátým výročím iPhonu.

  Kolem telefonů pochopitelně stále panuje řada nejasností. Analytik Ming-Chi Kuo z KGI Securities a japonský server Nikkei se například shodují, že všechny tři modely budou skleněné. Japonský server Mac Otakara ale tvrdí, že 4,7-palcový a 5,5-palcový model budou mít hliníkový design, podobný iPhonu 7 a iPhonu 7 Plus, a změny budou zejména interní.

  Jaké jsou tedy možné scénáře?

  • Apple vydá kompletně přepracovaný celoskleněný iPhone s OLED displejem od okraje k okraji a bezdrátovým nabíjením, zatímco 4,7-palcový a 5,5-palcový model se dočká jen minimálních změn se zachováním hliníkového designu a LCD displeje.
  • Apple dodá skleněné tělo a bezdrátové nabíjení všem třem novým iPhonům. OLED displej od kraje ke kraji a delší životnost baterie budou hlavními prodejními atributy high-endového modelu. Tento scénář by znamenal konec hliníkového designu, který byl iPhonům společný od vydání iPhonu 6 v roce 2014.

  Mezi další spekulované vlastnosti nového iPhonu patří odstranění home buttonu, funkce rozpoznání obličeje či duhovky, 3D funkce fotoaparátu, vylepšená voděodolnost, nový Taptic Engine a nové moduly 3D Touch. Výroba iPhonů by měla začít již příští čtvrtletí.

  iPhone 8 concept steel FB

  Zdroj: MacRumors.com

  Leitz

  Diskuze

   Tak jestli ten nejlepší model bude ve velikosti 5,8″, tak jsem hned víc v klidu ohledně peněz, protože za takový pádlo utrácet fakt nebudu … To kdyby byl ve velikosti kolem 5,1″, tak to by mě asi dráždilo, ale už i plus verze je pro mě moc velká …

   Humus. “Vyrocni” model, kdyby byl pouze v nejvetsi velikosti, tak je to v rozporu se vsim. 4″ ma jiste spoustu fanousku a ja patrim mezi ne.

   Ať ho udělají rovnou ve velikosti iPadu mini a je to.
   Vůbec se mi nelíbí tyhle velké úhlopříčky a ještě více to ,že když chci to nejlepší od iPhonu tak si musím koupit padlo.
   Ještě zkousnu časem 4.7 ale to bude asi strop.

   Mluvil sem uplne stejne a ted ma iphone 7 plus a prijde mi malej a doufam ze prijde opravdu ten vetsi. Pro milovniky Jobsovy myslenky tu je SE.

  Napsat komentář

  Zobrazit celou diskuzi
  Přispět

  Bazar

  Fórum

  • Poslední příspěvky
   Odpovědi
   Zobrazení
   Poslední příspěvek

  HighSky - Obchodujte online