Zavřít reklamu

Když Apple představil iPhone 7, objevilo se mnoho otázek, které vždycky uvedení nových modelů doprovázejí. Jak bude nový telefon fotit? Jakou bude mít výdrž baterie? Bude výkonový nárůst znatelný? Tyto otázky se opakují vesměs každý rok, letos se ovšem objevila jedna, která si odbyla svou premiéru. Co vydrží, respektive nevydrží, nový Jet Black iPhone 7? Nová barevná varianta vyrazila mnoha lidem dech. Jedná se o opravdu nádherný kus hardwaru. Hned od představení ovšem bylo jasné, že se bude jednat o pravděpodobněji nejvíce choulostivý iPhone všech dob. 

Po zahájení prodejů se na redditu (ale i jinde) začaly objevovat dotazy na to, jak vypadá nový Jet Black iPhone 7 po běžném nošení bez obalu a jiných ochranných prvků. Jak vypadá po týdnu? Jak vypadá po dvou týdnech? Po měsíci, po dvou, po čtvrt roce… Podobný post se na redditu objevuje snad obden. Je tedy velmi snadné dát dohromady galerii snímků, na kterých je jasně vidět, jak se Jet Black iPhone doslova pere s důsledky každodenního používání bez obalu.

Níže se můžete podívat na galerii snímků, na kterých je zachycen vždy 2-3 měsíce používaný Jet Black iPhone. Osobně jsem tento problém také řešil, jelikož mám Jet Black iPhone doma. Pocitu z „obnaženého“ telefonu se vyrovná máloco. V takovéto podobě vypadá telefon naprosto skvostně a do ruky sedne naprosto skvěle. Bohužel ani já jsem neměl odvahu na to, jej používat „jen tak“. Takže jsem po několika dnech pořídil kožený obal od Applu (který sem tam sundavám) a ochranné sklo (viz recenze). Pocitově už to není ono, ale zase vím, že si nemusím dávat takový pozor na to, kde telefon mám, do jaké kapsy ho dávám a na co ho pokládám. A jednou za čas jej na chvíli „vyvenčím“ :)

iphone-7-jet-black-9to5mac-fb

Zdroj: BGR, reddit

Související články

Dnes nejčtenější

.