Zavřít reklamu

Stavba nového sídla Applu se chýlí již ke zdárnému konci. Ještě v první polovině tohoto roku by se do Apple Campus 2 měli přestěhovat první zaměstnanci a sídlo by se tak mělo stát novou základnou kalifornského giganta. Že se stavba skutečně blíží do finále dokazuje i fakt, že letošní Štědrý den byl vůbec první a vlastně i jediný, kdy na honosné stavbě nikdo nepracoval, všechny stroje stály a nikde nebylo vidět ani jednoho pracovníka.

Jak stavba probíhala jsme vám ukazovali každý měsíc na aktuálních videích z dronů, které nad stavbou přelétaly. Poslední video pořízené v období Vánoc si můžete prohlédnout zde. Pokud vás ale zajímá, jak celý komplex včetně přilehlých budov a okolní přírody vypadá těsně před dokončením, pak si doporučuji detailně prohlédnout fotografii od Skyimd, jejíž autoři poskládali několik panoramatických fotek v Adobe Photoshop CC2017 a vytvořili tak jakousi mozaiku, která ukazuje celý pozemek včetně všech budov v plné kráse. Při skládání fotografií se sice nevyhnuli jistým nedostatkům, a tak si můžete na některých místech všimnout zkreslení nebo posunutí, ale i přesto výsledek stojí za to.

Výsledná fotografie má rozlišení 3,500 x 5,408 a velikost 27MB. Její zmenšenou verzi naleznete níže a pokud ji rozkliknete, dostanete se na fotografii v plném rozlišení. Nedoporučuji však obrázek rozklikávat, pokud jste na mobilu a mobilním připojení, protože si tím vyplýtváte značnou část drahocenného FUP (samozřejmě v závislosti na tom, jak velký balíček dat máte).

apple-campus-2-detailed-aerial-photo
apple-campus-2-detailed-aerial-photo-fb

Související články

Dnes nejčtenější

.