Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  Říkám to pořád, kde byla nedávno Nokia, za pět let může být na jejím místě mobilní divize Samsungu nebo Apple. http://i.imgur.com/MPA2it8.png Apple klesá podíl na všech trzích, Google roste, určitě se Apple minoritně udrží, sedí na balíku peněz, ale příští rok budou muset představit něco lepšího než dosud, zvlášť když se vlajkových lodí Samsungu v USA loni prodalo víc než iPhonů 6S. Lidi nejsou hloupoučcí, ani v USA už se ten předražený brak s HD panelem neprodává tak jako před lety. Nokia usnula na vavřínech stejně hloupě jako Cook s iPhony, ovšem Apple má výhodu, že i kdyby prodal ročně jen tolik telefonů co dnes Microsoft polomrtvých Lumií, tak při jejich ziskovosti jsou ve vatě a zbyde dost peněz na výplatu dividend a buttplug i růžový pantofle pro Tima.

  Jenže Apple není primárně zaměřena na mobily i když je to v poslední době číslo 1.
  Dříve to byl Mac,iPod,iPhone a co to bude příště nikdo neví. To že budou muset představit něco lepšího než dosud čtu už minimálně poslední 3roky a zatím jim to pořád stačí jak to je a Samsung jim ještě letos pomohl.
  Na vrcholu samozřejmě není nikdo věčně.

  Tak táto správa asi veľa ľudí neprekvapila… Škoda, že BB nedokázalo obstáť v konkurencii…

  nitro.doubt: Včera som si kúpil jeden taký “predražený brak“ s HD panelom a predstav si človeče, mali posledný kus. :))

  Společně s aktuálními hospodářskými výsledky oznámilo kanadské BlackBerry také důležité změny v oblasti vývoje a výroby vlastního hardwaru. Tyto informace byly bohužel v mnoha případech pochopeny zcela špatně a část veřejnosti tak získala dojem, že BlackBerry ukončilo výrobu vlastních smartphonů a žádné nové modely již na trh nepřijdou. Jedná se však pouze o nedorozumění a špatné pochopení celých souvislostí – BlackBerry s výrobou smartphonů nekončí!

  http://blackberryczech.cz/2016/blackberry-nekonci-s-vyrobou-smartphonu-pouze-ji-presouva-na-sve-partnery/

Vložte vlastní komentář

celý text

Související články

Dnes nejčtenější