Zavřít reklamu

Pokud milujete Apple už několik let a nezačínali jste s ním na iPhonu 6, pak jistě znáte legendární reklamu z let 2004 až 2008 na iPod, kde tancují černé siluety a s bílými sluchátky. Pokud ne, tak na ní určitě mrkněte na konci článku. Tehdy ještě šlo o jeden z geniálních tahů Steva Jobse, protože bílá sluchátka nikdo neměl (všichni měli jen černá) a Apple tak opět světu ukázal, co se stane trendem a skutečně tomu tak bylo.

Minulou středu, tedy o nějakých osm let později od legendární reklamy, Apple na konferenci nastolil další směr. Zrušil totiž 3,5mm jack a dal tak jasně najevo, že u smartphonů je čas na bezdrát. Při té příležitosti představil nová a hlavně zcela bezdrátová sluchátka AirPods. Je jasné, že s těmi vám už bílý kabel vlát nebude, a tak tehdejší marketingový tah Steva Jobse umírá.

Nová sluchátka AirPods se během minulého týdne stala terčem několika desítek a možná až stovek posměšků. Pozadu nesměl zůstat ani jedinečný Conan O’Brien, který si z AirPods ve své nejnovější show dokonale vystřelil a ukázal tak, jak by vypadala legendární reklama s černými siluetami právě s novými sluchátky od Applu. Na závěr reklamy pak nechybí ani zesměšněný slogan Applu, tedy „Wireless. Exprensive. Lost.“ neboli „Bezdrátová. Drahá. Ztracená.“


Reklamy na iPod a bílá sluchátka od Applu:

conan-airpods-parodie

Související články

Dnes nejčtenější

.