Zavřít reklamu

iPhone-7-vs-iPhone-6s iconZpočátku, když se začaly objevovat první fotografie nebo rendery iPhonu 7, nikdo nevěřil, že bude nová generace jablečného telefonu tak moc podobná současnému iPhonu 6s. Bohužel to vypadá, že tomu tak doopravdy bude a jelikož zbývají do představení nového iPhonu necelé dva měsíce, už asi uhasl i plamínek naděje, že nový smartphone od Applu bude vypadat zcela jinak. Všechny úniky, ať už ty starší nebo nejnovější, ukazují vlastně to samé a jinak tomu není ani v novém videu, kde se iPhone 7 ukazuje po boku iPhonu 6s.

Jak můžeme vidět, designově se změnily celkem tři hlavní prvky – čočka fotoaparátu, která bude větší, pruhy pro antény, které povedou jen po hranách a nakonec zmizí 3,5mm jack a nahradí jej druhý reproduktor nebo mikrofon. Hlavním cílem tak pravděpodobně bylo zjednodušit zadní stranu, což se vlastně i povedlo, ovšem vystouplý fotoaparát, který ještě dnes nedá mnohým spát, ale zůstane.

To největší zklamání, které s fotografiemi i videem přichází, je Space Gray varianta. Proslýchalo se, že iPhone 7 by měl nabídnout novou Space Black barvu, což bude v podstatě černá hodně podobná Space Black variantě u Apple Watch. Snímky i video níže ale ukazují, že se žádná Space Black konat nebude. Je však otázkou, jestli se vůbec jedná o skutečný iPhone 7, kterého se v září dočkáme.

iPhone-7-vs-iPhone-6s-800x655
Zdroj: Redakce Letem světem Applem
iphone-7-vs-iphone-6s-03-800x600
Zdroj: Redakce Letem světem Applem
iphone-7-vs-iphone-6s-04-800x600
Zdroj: Redakce Letem světem Applem
iphone-7-vs-iphone-6s-00-800x600
Zdroj: Redakce Letem světem Applem

*zdroj: nowhereelse.fr

Témata:

Související články

Dnes nejčtenější