Zavřít reklamu

cook_icon

Máme pro vás špatnou zprávu. Pokud jste chtěli jít na oběd s mužem, který je ředitel Applu a nezaplatili jste 515 000$ (12 210 000 Kč), tak si oběd s Timem Cookem nejspíš nedáte. Přesně za výše uvedenou částku se oběd s CEO Applu vydražil. Abychom to uvedli na pravou míru, Tim Cook dlouhodobě podporuje centrum pro spravedlnost a lidská práva J.F.Kennedyho a výtěžek z aukce půjde na zmiňovanou charitu. Do aukce se zapojilo více než 40 lidí.

Výherce se tedy podívá na hodinu do samotného sídla společnosti, které se nachází v Cupretinu. Sebou si může vzít jednoho kamaráda, který si taktéž dá oběd s Timem Cookem. „Výherce“ ještě dostane bonus – vstupenky na jeden z Apple eventů. Nevýhodou může být, že v ceně není doprava ani ubytování do sídla společnosti. Osobě, která si koupí „oběd“ za 12 milionů korun, nebude pár utracených tisícovek za hotel vadit. Výherce si může vybrat termín od zítřejšího dne až do května 2017, vše závisí na domluvě se samotným Timem.

V posledních hodinách dražby cena skočila z 275 000$ až na zmiňovaných 515 000$.

timcookcharityauctionended-800x347
Zdroj: Redakce Letem světem Applem

Je vidět, že o oběd s jednou z nejvlivnějších osobností světa, je zájem. Když se charitativní aukce konala poprvé, koupil si šťastlivec netradiční posezení v jídelně za 610 000 dolarů. V roce 2014 byla nejvyšší nabídka 330 000 dolarů a roku 2015 aukce vynesla charitě 200 000 dolarů. Jak bylo několikrát zmíněno, všechny peníze jdou na charitu. Pokud by si ale Tim Cook chtěl přivydělat, stačí aby pouze šel na oběd s neznámou osobou.

timcook-happy-fb
Zdroj: Redakce Letem světem Applem

*Zdroj: Macrumors.com

Témata:

Související články

Dnes nejčtenější