Zavřít reklamu

Apple Watch 2 icon

Když Tim Cook představil v září roku 2014 hodinky Apple Watch, automaticky se Apple setkal s velkým úspěchem. Vzhledem k tomu, že se jedná o první generaci chytrých hodinek od Applu, očekávalo se, že Apple udělá několik chyb. Chyby určitě udělal, a tak mnoho majitelů iPhonu čeká na druhou generaci chytrých hodinek od Applu. Je dost možné, že by nakonec měly dorazit na pulty obchodů dříve, než se předpokládalo. Podle nových informací by měl Apple představit hodinky druhé generace už v červnu tohoto roku.

Nové informace dokonce poukazují na to, že by Apple Watch 2 měly mít o 40% tenčí konstrukci aniž by byla ohrožena délka výdrže baterie. Musíme však podotknout, že tuto informaci sdělil neoblíbený analytik Brian White, který se zrovna vrátil z Asie, kde navštívil několik výrobců.

Podle Whita vyjdou nové Apple Watch do dvou až tří měsíců. Nový model hodinek by mohl být představen na Worldwide Developers Conference (WWDC) v červnu: „Přijel jsem zpět s pocitem, že Apple Watch nepřijdou až v září společně s iPhonem 7, ale pravděpodobněji ještě dříve. Nové jablečné hodinky budou zároveň o 20 až 40% tenčí než stávající Apple Watch.

V minulosti Tim Cook varoval investory aby nevěřili informacím analytiků. White je jeden z nejméně populárních analytiků, a to z důvodu, že již několikrát špatně odhadl vydání nových produktů. Nicméně jsou na internetu informace, které tvrzení Whita potvrzují. Quantas údajně zahájil už v lednu zkušební výrobu Apple Watch 2. Předešlé zvěsti dokonce uváděly, že nový model by mohl Apple představit už v březnu, nakonec se tak nestalo. Bohužel si tak budeme muset počkat až do poloviny června abychom zjistili, zda-li měl White opravdu pravdu.

Apple Watch 2 concept 4

*Zdroj: Cultofmac.com

Související články

Dnes nejčtenější

.