Zavřít reklamu

iPhone SE packaging krabicka baleni iconV podělí představený iPhone SE se začne v USA a několika dalších zemích objednávat až zítra, ovšem to známému redaktorovi z iMore, Renemu Ritchiemu, kterého jste mohli zahlédnout i přímo na konferenci, nezabránilo v tom, aby už natočil unboxing nového 4″ iPhonu, kteří obyčejní zákazníci dostanou do rukou až ve čtvrtek 31. března. A aby toho nebylo málo, Rene rozbaluje rovnou nejnovější Rose Gold variantu, kterou jsme na 4palcovém iPhonu ještě doposud neviděli.

Jak si můžete ihned všimnout, krabička je odlišná oproti té u iPhonu 5s, jelikož je na ní sice potištěn telefon s rozsvíceným displejem, ale namísto domovské obrazovky vidíme jednu z Live Photos, které umí nový iPhone pořizovat i přehrávat. Vnitřek balení je ale v podstatě identický s balením iPhonu 5s, 6 i 6s. Jen marně byste hledali něco nového nebo příslušenství či jakoukoli jinou drobnost navíc.

Redaktor porovnává nový iPhone SE s iPhonem 5 a poukazuje na fakt, že je novinka opravdu jen vylepšenou kopií staršího modelu. Rene nezapomene porovnat nový iPhone i se současnými špičkovými telefony od Applu, tedy s iPhone 6s a 6s Plus, kde je především oproti 5,5″ modelu vidět obrovský rozdíl ve velikosti, jelikož iPhone SE se téměř vejde jen na 5,5palcový displej iPhonu 6s Plus. Nakonec můžeme i vidět, že Rose Gold a iPhonu SE a 6s Plus jé téměř identická.

Témata:

Související články

Dnes nejčtenější