Zavřít reklamu

Assassin's Creed Identity

Ubisoft se snaží uspět nejenom na počítačích či herních konzolích, ale nyní i v mobilním světě. Od roku 2007 vydává sérii počítačových a konzolovích her Assassin’s Creed, která se stala mezi hráči velice úspěšná a populární. Nyní Ubisoft přichází s novými „Assassiny“ pro iPhone a iPad. Hra byla přednostně dostupná v Austrálii a na Novém Zélandu, ale nyní ji Ubisoft vypustil do všech App Storů, takže si ji zahrajete na iPhonech nebo iPadech v České republice. V populární akční hře pro iOS můžete vytvářet, upravovat a hlavně hrát za takzvané Assassiny.

Server TouchArcade napsal: „Celá sága začala, když Identity byla vydána ve vybraných zemích již v září roku 2015. Jednalo se o upravenou verzi, která měla rychlejší a kratší mise. Bylo pro vývojáře důležité získat feedback a tak četli úplně každou recenzi. Teď vyšla vylepšená verze pro celý světě. Hra je velice povedená a skrývá mnoho pastí, které vás naprosto pohltí.

Celý příběh se odehrává v Římě a v období renesance, stejně jak PC tituly Assassins’s Creed II a Assassins’s Creed Brotherhood. Ve hře budete vlastním assassínem plnit úkoly a prozkoumávat různá místa. Celá hra běží na Unity enginu, díky čemuž je celá ve 3D a graficky vypadá velice povedeně. Svou postavou projdete nejenom Římské Coliseum, Florencii, ale také další klíčová historická místa, které vypadají téměř autenticky jako v reálném světě.

Hra je optimalizována pro iPhone 5, iPad 3 a novější zařízení s operačním systémem iOS 7.0 nebo novějším. Hra vás aktuálně na App Store vyjde na necelých 5$, což je v přepočtu přibližně 120 korun.

[appbox appstore id880971164]

Assassin's Creed Identity
Zdroj: Redakce Letem světem Applem - Apple magazín

*Zdroj: Macrumors.com

Související články

Dnes nejčtenější