Zavřít reklamu

iPhone 5se 1Podle mnoha zdrojů by měl Apple představit 4″ iPhone 5se už 15. března, což znamená, že nám event klepe pomalu na dveře. Pokud na konferenci Apple skutečně představí tak dlouho očekávaný iPhone s menší uhlopříčkou, tak je jasné, že v současnosti už jede jeho výroba na plné obrátky a tudíž se dostávají první kusy do rukou lidí, kteří mohou předem odhalit jeho vzhled. Na čínské sociální síti Weibo se nyní objevily poměrně zajímavé fotografie zachycující údajný iPhone 5se přesně tak, jak nám byl již několikrát popisován.

Server 9to5mac s odkazem na své spolehlivé zdroje totiž tvrdil, že iPhone 5se bude podobný současnému iPhonu 5s, ale nabídne zahnuté krycí sklo displeje stejně, jako je tomu u současných modelů, tedy u iPhonu 6 a 6s. Jak si ale můžete všimnout na fotografiích níže, údajný iPhone 5se se možná spíše podobá novým modelům, jelikož má i kulaté boky a stejné pásky pro antény. Naopak tloušťka je stejná jako u iPhonu 5s, tudíž čočka fotoaparátu nevykukuje a je zároveň se zády telefonu.

Co se týče postranních tlačítek, tak ta jsou stejná jako na současném iPhonu 5s. Můžeme si všimnout kulatých tlačítek pro ovládání hlasitosti a vzhledem k zachycení pravé strany je jasné, že se power tlačítko nachází na horní straně, tedy stejně jako u současných 4″ a 3,5″ modelů.

iPhone 5se 1
iPhone 5se 2
iPhone 5se 3

Aktualizace: Jedná se o iPhone 5s předělaný do nového těla. Omlouvám se čtenářům za chvilkové zmatení, bohužel jsme o videu nevěděli. Na Weibu byly fotografie prezentovány jako iPhone 5se. Děkujeme za upozornění od čtenáře „gondlon.“

Související články

Dnes nejčtenější

.