iStores.sk
iStores.sk

Uniklý obal pro iPad Air 3 nám potvrzuje čtveřici reproduktorů, LED blesk a další novinky

ipad air 3 case iconMinulý týden jste si mohli v našem článku prohlédnout návrh iPadu Air 3, který prozrazoval LED blesk pod fotoaparátem na zadní straně a čtveřici reproduktorů. Návrh byl s velkou pravděpodobností určen pro výrobce obalů, kteří už začínají vytvářet první prototypy svých výrobků pro chystaný iPad. Nyní se na čínském serveru 1688.com objevil obal pro iPad Air 3, o kterém informoval francouzský server Nowhereelse.frkterý se v minulosti postaral už o několik úniků Apple produktů.

Jak si můžete sami všimnout na fotografiích níže, obal nám jen potvrzuje dříve spekulované novinky. Můžeme vidět čtveřici otvorů pro reproduktory a výřez na zadní straně obalu, který jasně naznačuje, že pod fotoaparátem bude i LED blesk. Nejzajímavější ale je, že jeden z otvorů nám naznačuje i nový Smart Connector, kterým se v současnoti chlubí jen iPad Pro a který umožňuje snadno připojit například klávesnici, která se přes něho i dobíjí. Původní náčrtky ale konektor nenaznačovaly a ani jiné informace nepotvrzovaly jeho přítomnost.

Kromě výše uvedených novinek by měl iPad Air 3 nabídnout pravděpodobně podporu Apple Pencil a minulý týden se objevila i zpráva, že bude disponovat 4K displejem, 4GB RAM a baterií s větší kapacitou. Je otázkou zda se všechny spekulace potvrdí, ale to bychom se měli dozvědět už v polovině března, kdy jej má Apple představit po boku 4palcového iPhonu 5se a nových modelů Apple Watch (1. generace).

ipad_air_3_case_2

ipad_air_3_case_1


Leitz
Vstoupit do diskuze

Diskuze

    No… Zrovna když začínám přemýšlet nad koupí iPadu, tak se dozvídám takhle hezké zprávy? Tak snad se spekulace potvrdí.

Napsat komentář

Zobrazit celou diskuzi
Přispět

Bazar

Fórum

  • Poslední příspěvky
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek