Letem světem Applem - Apple, iPhone

iStores.skDatum: 1.2.2016 Vydal: Daniel Pražák Kategorie: iPad, Vše o Apple Komentářů: 1

ipad air 3 case iconMinulý týden jste si mohli v našem článku prohlédnout návrh iPadu Air 3, který prozrazoval LED blesk pod fotoaparátem na zadní straně a čtveřici reproduktorů. Návrh byl s velkou pravděpodobností určen pro výrobce obalů, kteří už začínají vytvářet první prototypy svých výrobků pro chystaný iPad. Nyní se na čínském serveru 1688.com objevil obal pro iPad Air 3, o kterém informoval francouzský server Nowhereelse.frkterý se v minulosti postaral už o několik úniků Apple produktů.

Jak si můžete sami všimnout na fotografiích níže, obal nám jen potvrzuje dříve spekulované novinky. Můžeme vidět čtveřici otvorů pro reproduktory a výřez na zadní straně obalu, který jasně naznačuje, že pod fotoaparátem bude i LED blesk. Nejzajímavější ale je, že jeden z otvorů nám naznačuje i nový Smart Connector, kterým se v současnoti chlubí jen iPad Pro a který umožňuje snadno připojit například klávesnici, která se přes něho i dobíjí. Původní náčrtky ale konektor nenaznačovaly a ani jiné informace nepotvrzovaly jeho přítomnost.

Kromě výše uvedených novinek by měl iPad Air 3 nabídnout pravděpodobně podporu Apple Pencil a minulý týden se objevila i zpráva, že bude disponovat 4K displejem, 4GB RAM a baterií s větší kapacitou. Je otázkou zda se všechny spekulace potvrdí, ale to bychom se měli dozvědět už v polovině března, kdy jej má Apple představit po boku 4palcového iPhonu 5se a nových modelů Apple Watch (1. generace).

ipad_air_3_case_2

ipad_air_3_case_1
Reklama.
Odoberať komentáre cez RSS

  1. marek.bartos


    1. února, 2016 | 3:47
    0 Pulses

    No… Zrovna když začínám přemýšlet nad koupí iPadu, tak se dozvídám takhle hezké zprávy? Tak snad se spekulace potvrdí.

Chcete komentovat tento článek?

Přihlásit se » Registrovat se »

Další články


Reklama

reklama quikset
Reklama

Reklama

Reklama

reklama qnap
Reklama

Reklama

iPouzdro kryt na iPhone
Reklama

iStores.sk
Reklama

reklama mzone
Reklama