Letem světem Applem - Apple, iPhone

iStores.skDatum: 27.1.2016 Vydal: Daniel Pražák Kategorie: iPhone/iPod, Vše o Apple Komentářů: 6

iPhone 7 koncept iOS 10 iconPřed dvěma dny jste mohli zhlédnout video se zajímavým konceptem iOS 10, který byl prezentovaný na iPhonu 7. Koncept vypadal hodně futuristickž a spíš než iOS 10, který bude představený už v červnu, vypadal tak na iOS 15. Nicméně, koncept iPhonu 7, na kterém byl prezentován, už tak futuristicky nevypadal a splňoval většinu novinek, o kterých se v souvislosti s nadcházejícím iPhonem spekuluje. V návaznosti na video tak iPhone-Tricks.com vydal i koncept iPhonu 7, který si můžete prohlédnout níže.

Kromě absence 3,5mm jacku si můžete všimnout zabudovaného domovského tlačítka s TouchID přímo v displeji telefonu, o čemž se spekulovalo hned několikrát, ale pravděpodobně se toho už u iPhonu 7 nedočkáme. Nechybí ani displej přes celou přední část, o kterém se také nejednou objevily informace a vlastně do teď není jasné, zda tomu tak bude či nikoli.

Zajímavý je také USB-C konektor, na který začínají postupně přecházet výrobci smartphonů s Androidem a dokonce i Apple prý testuje jeden takový iPhone 7 ze tří prototypů. Je otázkou, zda jej použije i ve finální verzi, ale vzhledem k faktu, že se v poslední době snaží rozšířit Lightning do stále více produktů, tak se to zdá nepravděpodobné.

Konceptu nechybí ani procesor A10 s koprocesorem M10, stereo reproduktory a také pořádná baterie s téměř dvojnásobnou výdrží. Server si dal i tu práci, že navrhl krabičku pro budoucí iPhone, která v podstatě shodná s tou letošní, jen ukazuje na vrchu obrázek konceptu.

iPhone 7 koncept iOS 10

iPhone 7 koncept iOS 10 FB
Reklama.
Odoberať komentáre cez RSS

 1. midinko


  27. ledna, 2016 | 10:40
  0 Pulses

  Koho bavi rok co rok vytvarat tieto nezmyselne futuristicke koncepty? Bezramovy displej stale dokola, snad uz od cias kedy mal byt predstaveny iPhone 5S. Nie ani iPhone 7 nebude mat bezramovy displej.

 2. Roman Zavřel
 3. Roman Zavřel


  27. ledna, 2016 | 10:58
  0 Pulses

  Podle mě stejné lidi kteří to komentujou 🙂

 4. Bobays


  27. ledna, 2016 | 11:03
  0 Pulses

  Grafika je to pěkná, ale ergonomicky je to naprostá katastrofa.

 5. Petr Dvořák


  27. ledna, 2016 | 11:07
  0 Pulses

  Doufám, že to zvětšování ikonek taky nikdy nepřijde. Já z toho nechci android, abych na to nešikovně hrábnul a pošašilo se to.

 6. Marcel0007


  27. ledna, 2016 | 13:28
  0 Pulses

  už vidím ako by som ten displej z každej strany orýpal

 7. NoorW


  27. ledna, 2016 | 17:02
  0 Pulses

  Co člověk to jiný názor …
  Osobně bych byl šťastný za 5se s velikostí displaye 4″ a HW parametry 6, alespoň 64gb základní model, vzhled 5S a operačním systémem iOS6 .. ten se mi líbil asi nejvíce.

Chcete komentovat tento článek?

Přihlásit se » Registrovat se »

Další články


Reklama

reklama quikset
Reklama

Reklama

Reklama

reklama qnap
Reklama

Reklama

iPouzdro kryt na iPhone
Reklama

iStores.sk
Reklama

reklama mzone
Reklama