• iPhone
 • Mac
 • Apple Watch
 •  
  iStores.sk
  iPhone 8 iOS 11 macOS HS iPhone X
  iStores.sk

  Nejnovější koncept iOS 10 a iPhone 7 si zamilujete, bohužel se jej hned tak nedočkáme

  iOS 10 iconApple již za pár měsíců na WWDC představí iOS 10, jehož uvedení se dočkáme na podzim společně s iPhone 7. To samozřejmě dává příležitost designérům a vývojářům aby se pokusily ukázat své vize budoucnosti mobilního operačního systému společnosti Apple.

  Některé jsou reálné a prezentují skutečně očekávané novinky, jiné však pouští uzdu fantazie a ukazují něco, co bychom mohli od iOS a iPhone očekávat zhruba za tři až pět let. Na jeden z takových konceptů se právě nyní podíváme. Nový koncept prezentuje iPhone 7 bez okrajů s OLED displejem, který má integrovaný Home Button včetně Touch ID, mimochodem na to má Apple patent. Pokud chcete využít celou přední část telefonu jako displej, můžete jednoduše tlačítko skrýt.

  iOS 10 pak nabízí přizpůsobení přesně podle požadavků uživatele s tím, že si může vytvořit vše přesně podle sebe. Použita je také technologie 3D Touch, díky které máte možnost zobrazit velké náhledy a bez toho aniž byste museli spouštět jednotlivé aplikace můžete je ovládat nebo zobrazit jejich stav. Ostatně podívejte se sami v následujícím videu.

  iOS 10


  Leitz

  Diskuze

   Pravá ruka – dlouhé nehty, levá ruka (prst) – ostříhaný nehet.
   Jakési čudné.

  Napsat komentář

  Zobrazit celou diskuzi
  Přispět

  Bazar

  Fórum

  • Poslední příspěvky
   Odpovědi
   Zobrazení
   Poslední příspěvek

  HighSky - Obchodujte online