Zavřít reklamu

icon 1013585_largerVzhledem k tomu, že v poslední době nebylo příliš zajímavých aplikací pro Mac zdarma a často se některé opakovaly, jsme se rozhodli, že kromě free aplikací přidáme i některé zajímavé zlevněné, tedy za nižší částku. Samozřejmě i zde se může stát, že aplikace opět sklouzne ke své původní ceně, ale to bohužel neovlivníme. Aplikaci získáte tak, že kliknete na tlačítko “Stáhnout” nebo na název aplikace. Mezi screenshoty můžete skrolovat do stran. Pokud se vám náhled nezobrazuje správně, aktualizujte stránku.

Doodle Destroy
Doodle Destroy je zábavnou fyzikální hrou, ve které je vaším cílem udržet modrou kostku na šedých kvádrech zatímco zničíte červené kvádry. Je nesmírně důležité chytře uvažovat a mít správné načasování.

[appbox appstore id433149840 oldprice=“0,99€“]

PDF to Image
PDF to Image vám umožní konvertovat PDF soubory na rozličné obrázkové soubory jako např. TIFF, BMP, PNG, JPG, GIF a další. Také vám umožní konvertovat celou stránku PDF na obrázkový soubor včetně textu, barvy, obrázků, formy apod.

[appbox appstore id691025147 oldprice=“0,99€“]

Paste
Paste je novou možností, jak kopírovat a vkládat zkopírovaný text pro váš Mac. Tato aplikace ukládá všechno, co jste kdy zkopírovali a umožní vám použít zkopírovaný obsah kdykoliv budete potřebovat. Paste rozeznává a uchovává text, obrázky, odkazy, soubory a jakýkoliv další typ obsahu.

[appbox appstore id967805235 oldprice=“6,99€“]

Aktuell Lite
Aktuell Lite je RSS čtečka, díky které můžete spravovat své informační kanály, organizovat je do různých skupin či měnit nastavení. Dále umožní import a export OPML. Sdílet obsah Aktuell Lite můžete pomocí emailu či iMessage. Aplikace podporuje český jazyk. Pozor, podotýkáme, že se jedná o lite verzi.

[appbox appstore id939421607 oldprice=“3,99€“]

Soulver
Soulver vám pomůže provádět rychlé kalkulace a vyřeší vše za vás. Použijte Soulver k hraní si s čísly a s její pomocí vyřešte každodenní problémy. Opatřete operace poznámkami, takže budou dávat smysl především vám. Soulver je skvělou aplikací na práci s procenty, konvertování měn a mnoho dalšího.

[appbox appstore id413965349 oldprice=“11,99€“]

Sea of Squares
Sea of Squares je prostá uklidňující puzzle hra. Spojte dva nebo více sousedících kusů stejné barvy a posuňte je nahoru, dokud nedokončíte celý level. Hra nabízí přes 100 levelů, 3 stupně obtížnosti a výsledkovou tabuli, kde si můžete porovnat skóre se svými přáteli a ostatními hráči. Zdá se vám, že nic jednoduššího si vývojáři vymyslet nemohli? Stáhněte si Sea of Squares a uvidíte sami.

[appbox appstore id1031013585 oldprice=“0,99€“]

apps macbook-no-glow-2-100578153-orig

Témata: ,

Související články

Dnes nejčtenější