Zavřít reklamu

iPhone 6s icon 12Jak bylo slíbeno již na středeční konferenci, Apple dnes ráno spustil předobjednávky na nejnovější iPhone 6s a iPhone 6s Plus. Předobjednat si iPhone můžete i z České republiky nebo Slovenska, ovšem vyzvednout si jej můžete jen v Apple Storu například v sousedním Německu. Jakmile si zvolíte model, barvu a poté velikost uložiště, můžete si telefon předeobjednat. Během procesu si zvolíte konkrétní Apple Store, ve kterém si iPhone vyzvednete a poté si také můžete zvolit konkrétní čas, kdy se pro iPhone dorazíte.

Problém je, že po přihlášení ke svému účtu musíte poslat SMS s vygenerovaným kódem na uvedené číslo z německého telefonu respektive s německým číslem. Poté vám Apple zašle unikátní kód a ten vyplníte níže společně se svým číslem a objednávka se potvrdí. Nevím, zda-li byl podobný způsob i dříve, ale pokud ne, tak dost ztěžuje objednávky z ČR nebo Slovenska. Pokud někdo máte s předobjednávkami z České republiky do Německa zkušenosti a podařilo se vám předobjednat iPhone 6s, tak budeme rádi, když se o zkušenost podělíte níže.

Při vyzvednutí byste se měli dostavit na předem určený čas, který je v rozmezí 15 minut. K oveření totižnosti si musíte vzít občanský průkaz nebo třeba pas, nejlépe raději oboje. V Apple Storu si můžete nechat od tamních pracovníků poradit, jak přejít ze svého starého iPhonu na nový a svůj předchozí model můžete rovnou prodat, díky čemuž získate slevu na nový. Z vlastní zkušenosti ale víme, že se vyplatí starý iPhone prodat například na Aukru nebo podobně.iPhone 6s předobjednávka

Související články

Dnes nejčtenější

.