Zavřít reklamu

HTC One (M9)Už nyní to vypadá, že One M9 je pro společnost HTC katastrofa. Jedním z největších zklamání je jeho fotoaparát, který nepodává výkony, které se od něho očekávaly. Fotografie z HTC One M9 se vůbec nemohou rovnat těm z iPhonu 6, Galaxy S6 nebo LG G4. Podle testů expertů z DxOMark se dokonce ukazuje, že One M9 nedokáže svým fotoaparátem konkurovat ani tři roky starým telefonům jako například iPhonu 4s.

Jediné, co DxOMark u fotoaparátu HTC One M9 pochválil byla schopnost automatického ostření při jasném světle. Jinak prý telefon pořizoval hrozné fotografie vzhledem k jeho cenovce a vybavení, které nabízí. Podle testů jsou fotografie z One M9 při slabém osvětlení barevně přesycené, vyvážení bíle je často nepřesné jak v jasném světle, tak i při špatném osvětlení. Dále fotografie často ztrácejí ostrost v rozích a jednotlivé barevné tóny jsou nedokonalé. DxOMark otestoval i video z telefonu a to je podle jejich slov ještě horší.

Ve výsledku lze tedy říci, že HTC One M9 má horší fotoaparát, než tři roky starý iPhone 5 nebo Samsung Galaxy S III. Konrétně iPhone 4s získal ve stejném testu 72 bodů, zatímco One M9 pouhých 69 bodů. Více o testu se dozvíte na stránkách DxOMark přímo zde.

 

Snímek obrazovky 2015-05-28 v 23.28.10Snímek obrazovky 2015-05-28 v 23.28.37

iPhone 4s
*zdroj: BG

Dnes nejčtenější

.