Zavřít reklamu

iPhone 6 Galaxy S6 One M9
Když zabrouzdáme mezi současné vlajkové lodě všech společností, tak najdeme současnou trojici, která stojí na samotném vrcholu – iPhone 6, Galaxy S6 a HTC One M9. Momentálně by se mezi tyto špičkové modely dal zařadit i nejnovější LG G4, avšak ten není pro globální trh prozatím dostupný, tudíž si budeme muset ještě chvíli počkat, než se bude s těmito rivaly srovnávat.

Nicméně už jsme měli možnost vidět fototest všech modelů, grafický test mezi Galaxy S6 a iPhone 6 a včera také herní test mezi HTC One M9, Galaxy S6, iPhone 6 a Nexus 6. Samozřejmě i Nexus by se dal zařadit mezi nejšpičkovější smartphony, avšak moc často se mezi ně nedostává a je tak trochu zavrhován pravděpodobně kvůli tomu, že dříve sloužíl spíše jako levnější a vedlejší produkt společnosti Google.

Samozřejmě, že jsou testy zkresleny také tím, že Galaxy S6 a HTC One M9 jsou přibližně o půl roku novější, než iPhone 6, avšak následující test je spíše o odladnosti systému, tudíž to může Apple napravit i po představení iPhonu. Test je také tak trochu zkreslený tím, že se poměřuje rychlost spuštění u aplikací třetích stran. Avšak jak můžete vidět, tak HTC je rychlejší a to společně se Samsungem sdílí stejný systém Android, avšak s jinou nadstavbou, ale aplikace jsou napsány úplně stejně, tudíž záleží na odladěnosti systému. Ihned za HTC One M9 skončil iPhone 6, poslední pak Galaxy S6. CElou dobu to však vypadalo, že zvítězí Galaxy S6, ale ve druhém kole pomaleji načítal aplikace z paměti RAM.

Dnes nejčtenější

.