Zavřít reklamu

iPhone 1 - iconV dnešnom článku Vám opäť prinášame zopár aplikací, ktorých vývojári sa rozhodli, že ich na určitý čas ponúknu úplne zadarmo. Ako to v prípade takýchto aplikácií býva, nevieme presnú dobu trvania tejto akcie, preto sa môže stať, že aplikácie budú opäť platené za hodinu, deň či týždeň. V treťom vydaní článku s aplikáciami v tomto týždni sa pozrieme na aplikácie, ktorých funkcie sú skutočne rôznorodé. Niektoré z týchto dnešných aplikácií sú skutočne zaujímavé a taktiež ponúkajú zaujímavé funkcie.

Video Downloader Pro

Chceli ste si už niekedy na Vašom iPhone stiahnuť nejaké video, no nikdy sa Vám to nepodarilo? S touto aplikáciou to bude skutočne jednoduché. Umožňuje totiž sťahovanie online videí úplne jednoducho a zdarma.

  • Pôvodná cena: 3,99$
a

Word Finder

Patríte medzi fanúšikov osemsmeroviek a chcete si precvičiť angličtinu? Ak áno, tak táto aplikácia je určená práve pre Vás. Jedná sa o hru, ktorá má pointu v hľadaní rôznych slov medzi dostupnými písmenkami.

  • Pôvodná cena: 0,99$
aa

Downy

Úžasná aplikácia, ktorú ocení veľké množstvo študentov, ktorým sa nechce neustále rysovať grafy. Pomocou tejto aplikácie bude táto úloha doslova hračka. Stačí ak do aplikácie zadáte požadovanú rovnicu a hneď budete môcť vidieť funkciu aj s jej vlastnosťami.

  • Pôvodná cena: 9,99$
aaa

007’s Vidicon

Zaujímavá fotoaplikácia, ktorá slúži na tajné nahrávanie videa. Pomocou tejto aplikácie totiž budete môcť nahrávať svoje okolie aj keď nebudete mať práve otvorenú aplikáciu „Kamera“.

  • Pôvodná cena: 9,99$
aaaa

Trader’s Way

Zaujíma vás čo sa aktuálne deje na burze a aplikácia „Stocks“ od Apple už nie je pre Vás? Tak potom vyskúšajte túto aplikáciu, ktorá prináša zaujímavý prehľad aktuálneho diania vo svete akcií.

  • Pôvodná cena: 0,99$
aaaaa

Dnes nejčtenější

.