Zavřít reklamu

App Store iconNajlepšie utility aplikácie sú navrhované tak aby dokázali užívateľom smartfónov zjednodušiť už tak dosť jednoduché používanie. V dnešnom zozname 12 najlepších utility aplikácií sa pozrieme na také, ktoré majú skutočne zaujímavé použitie a prinášajú ľudom naozaj prínosné veci. Väčšina z týchto aplikácií je menej známa a aj tak dokáže konkurovať tým najznačkovejším a azda aj najlepším aplikáciám na trhu. Poďme sa teda spoločne na tento zoznam pozrieť. Bohužiaľ nie všetky z týchto aplikácií sú dostupné v našom App Store.

VLC 

Túto aplikáciu skutočne asi ani netreba predstavovať. Jedná sa o veľmi obľúbený videoprehrávač, ktorý má stiahnutý veľké množstvo užívateľov Mac. Prehrávač dokáže prehrať skutočne veľké množstvo súborov rôznych formátov, čo je jeden z dôvodov prečo je tak obľúbený.

Cena: Free

vlc-is-the-swiss-army-knife-of-video-apps
Zdroj: Redakce Letem světem Applem

Do Button.

Táto aplikácia bola na našom webe už viackrát zmieňovaná. Jedná sa o skvelú aplikáciu, ktorá dokáže vytvoriť rýchle softvérové tlačidlo na čokoľvek čo budete chcieť. Umožní tak veľmi rýchle ovládanie Vášho iPhone, čo mnoho ľudí skutočne ocení.

Cena: Free

create-a-button-that-does-almost-anything-you-want-with-do-button
Zdroj: Redakce Letem světem Applem

Venmo

Apliácia, ktorá umožňuje posielať peniaze svojim priateľom priamo z telefónu. Je to skvelý nástroj, ktorým môžete platiť svojim priateľom napríklad na pivo, večeru či kávu. Aplikácia sa pripojí na Váš bankový účet a začne disponovať Vašimi financiami. Vy však nemusíte mať strach o svoje peniaze, keďže aplikácia disponuje bezpečným 256-bitovým šifrovaním

Cena: Free

venmo-makes-it-easy-to-instantly-pay-people-quickly-and-securely
Zdroj: Redakce Letem světem Applem

Sky Guide 

Nemusíte vedieť nič o astronómii, no používať Sky Guide môžete. Aplikácia umožňuje vyhľadať rôzne súhvezdia, hviezdy a plenéty a taktiež obsahuje ich podrobný popis. S touto aplikáciou sa tak môžete premeniť na amatérskeho lapača hviezd skutočne rýchlo.

Cena: 1,99$

sky-guide-is-a-beautiful-astronomy-app-that-works-like-magic
Zdroj: Redakce Letem světem Applem

1Password a LastPass

1Password a LastPass sú dve konkurenčné služby, ktoré si pamätajú všetky Vaše heslá na všetkych zariadeniach. Vďaka špeciálnemu rozšíreniu prehliadača, stačí ak si budete pamätať jedno „hlavné heslo“ a aplikácia sa už postará o zvyšok. Aplikácia predstavuje bezproblémový spôsob, ako udržať všetky vaše heslá v bezpečí.

1Password je k dispozícii na: Mac, Windows, iOS a Android

Cena:  Free (iOS), Free (Android), $49,99 (Mac a Windows)

LastPass je k dispozícii na: iOS, Android a Windows Phone

Cena: Free

1password-and-lastpass-will-make-sure-you-never-have-to-remember-a-password-again
Zdroj: Redakce Letem světem Applem

Timeful

Timeful je inteligentný kalendár v kombinácii so zápisníkom. V tejto zaujímavej kombinácii budete mať prehľad o svojich každodenných aktivitách a tým pádom sa Vám už nestane, že by ste niekedy niečo zmeškali.

Cena: Free

timeful-learns-your-behaviors-in-order-to-help-you-change-your-habits
Zdroj: Redakce Letem světem Applem

Yahoo Weather

Táto aplikácia získala už niekoľko ocenení za svoj dizajn a prehľadnosť. Aplikácia je preplnená rôznymi gestami a zobrazuje fotky, ktoré zodpovedajú Vašej polohe, času a podmienok z určitých miest sveta.

Cena: Free

yahoo-weather-is-the-best-looking-weather-app-out-there
Zdroj: Redakce Letem světem Applem

Hyperlapse

Do nedávna ľudia používali na zachytávanie časozberných videí rôznu drahú tehniku. Našťastie prišiel iOS s touto funkciou a taktiež aj Hyperlapse z Instagramu a veci sa začali hýbať vpred. Táto aplikácia využíva svoju stabilizačnú techniku na to aby mohla vyhladiť roztrasené zábery z čoho plynú pôsobivé výsledky.

Cena: Free

hyperlapse-from-instagram-transforms-your-shaky-footage-into-a-stunning-time-lapse
Zdroj: Redakce Letem světem Applem

Square 

Táto aplikácia predstavuje najlepší spôsob ako prijímať platby kreditnou kartou prostredníctvom smartfónu alebo tabletu a malej čítačky, ktorá sa zapája do slúchadlového portu Vášho zariadenia. Je to skvelá voľba pre malé firmy, ktoré nechcú pracovať priamo so spoločnosťami, ktoré vyrábajú kreditné karty.

Cena: Free

square-lets-you-accept-credit-card-payments-anywhere
Zdroj: Redakce Letem světem Applem

Skype

Tak túto aplikáciu skotučne netreba ani trochu predstavovať. Skype je najlepší spôsob ako komunikovať medzi priateľmi či rodinou pomocou videohovorov. Najväčším prínosom tejto služby je fakt, že je dostupná na všetky známe platformy.

Cena: Free

skype-is-an-easy-and-free-way-to-video-message
Zdroj: Redakce Letem světem Applem

Google Chrome

Google Chrome určený pre mobilné zariadenia je skvelý internetový prehliadač, pretože je veľmi rýchly, jednoduchý na používanie a veľmi obľúbeý aj na desktopoch. Navyše dokáže brať až o 50% menej dát ako jeho konkurencia.

Cena: Free

google-chrome-is-the-best-mobile-browser
Zdroj: Redakce Letem světem Applem

Humin  Humin je aplikácia, ktorá si pamätá všetky drobné detaily o tom ako a kde ste niekoho stretli. To znamená, že sa Vám vždy ukáže kde ste si utvorili novú známosť. Všetko čo k tomu potrebujete je niekoho telefónne číslo a Humin sa už postará o zvyšok. Neskôr si pomocou telefónneho kontaktu nájdete jednotlivé osoby a miesta kde ste ich stretli.

Cena: Free

humin-acts-like-your-digital-butler
Zdroj: Redakce Letem světem Applem

*Zdroj: businessinsider.com

Témata: ,

Související články

Dnes nejčtenější