Zavřít reklamu

Screen Shot 2015-01-06 at 12.47.20 AMJe jedno, zda jste zkušeným jezdcem, nebo úplným začátečníkem – šance, že alespoň jednou za těch několik dní na horách nechtěně ochutnáte sníh po pádu na sjezdovce je velká. Pokud se vám nic nestane tak je vše v pořádku a můžete se jen zasmát. Na druhé straně je mi jasné, že v kapse od bundy nejspíš máte váš iPhone, který se v průběhu vašeho pádu může rozbít. Co tedy s tím? Vybrali jsme pro vás několik krytů, které dokonale ochrání vaše zařízení před nechtěným pavoukem či jakýmkoli jiným poškozením.

Kryty od LifeProof
LifeProof je špičkou ve svém oboru a je jasné proč. Všechny kryty jsou vodotěsné, nárazuvzdorné a certifikovány standardem IP-68, díky které si můžete být jisti, že je váš iPhone chráněn před prachem, vodou a tudíž i sněhem. LifeProof uvádí, že všechny iPhony v jejich krytech vydrží plných 60 minut ve dvou metrech pod vodou a že všechny přežijou pád ze dvou metrů na zem. To vše v celkem povedeném designu, na to, že jde o kompletní ochranu iPhonu, kryty nejsou obrovské a nepoužitelně robustní.

Výhodou je, že LifeProof nabízí kryty na všechny modely (vyjímkou je iPhone 6 Plus, na ten se dostane v nejbližší době) a navíc v několika provedeních a barevných variantách. Kryty jsou navíc dobře promyšleny a neberou zařízením žádnou funkcionalitu – stále jde používat Touch ID, fotit či mačkat všechna tlačítka (dokonce i to jablíčko na zadní straně je odhalené!). LifeProof jsme velmi pečlivě otestovali a jeho recenzi si můžete přečíst přímo zde.

LifeProof
Zdroj: Redakce Letem světem Applem

LifeProof
Zdroj: Redakce Letem světem Applem
Kryty od Griffin Dalším velkým hráčem na poli silných krytů do extrémních podmínek je firma Griffin. Její kryty nejsou certifikovány standardem IP-68, na druhou stranu jsou ale levnější a určitě váš iPhone na sjezdovce (i jinde samozřejmě) zabezpečí. Podle výrobce kryty ochrání iPhone před prachem, deštěm, nárazem či pískem. V nabídce je několik hned několik variant a designových provedení, a tak si určitě vyberete.
Survivot Griffin
Zdroj: Redakce Letem světem Applem
Kryty od Body Glove Ani zde nemůžete šlápnout vedle. Body Glove stejně jako kryty od Griffin nezajistí úplnou voděodolnost a standard IP-68, na druhou stranu jde stále o velmi silné a spolehlivé produkty. V nabídce je několik modelů – ToughSuit, ShockSuit, Rise Phone, Dropsuit a Prizm (tyto pro iPhone 6, podporovány jsou ale všechny iPhony).
Body Glove
Zdroj: Redakce Letem světem Applem
  Kryty od Urban Armor Gear Perlou jsou kryty od této zmíněné firmy, které jednak poskytnou naprosto dotačující ochranu, ale zároveň potěší oko i toho nejnáročnějšího uživatele svým neskutečně zajímavým designem. V nabídce jsou klasické kryty (i když jak moc klasické s tím parádním provedením?), ale i jedno flipové pouzdro. To se postará o ochranu přední strany, ale též poskytne místo napřiklad pro kreditní karty.
Urban Armor Gear
Zdroj: Redakce Letem světem Applem

Pelican ProGear Voyager
Pelican na to jde trochu jinak, zaměřuje se více na design a tenkost krytu, což se částečně odrazí na výsledném efektu, pro bezpečnost na sjezdovce by vám ale měl postačit. Výhodou ale zajisté je doživotní záruka produktu.

Pelican
Zdroj: Redakce Letem světem Applem

Cygnett Workmate
Alternativou může být i Workmate od společnosti Cygnett, který zajistí bezpečnost společně s pěkným designem. Workmate přichází s trojí vrstvou silikonu, která by měla naprosto spolehlivě eliminovat všechna poškození po nárazech. Součástí krytu jsou i texturované plochy pro lepší grip při držení a zacházení se zařízením.

Workmate
Zdroj: Redakce Letem světem Applem

Související články

Dnes nejčtenější