Zavřít reklamu

R2NChcete ušetřit na jídle v restauracích, ale slevové portály vám nevyhovují, protože musíte plánovat svůj denní program dopředu? Hodila by se vám aplikace, která vám okamžitě zarezervuje stůl ve chvílích, kdy chcete zaměnit svou kuchyni za pochoutky od restauratérských profesionálů? Aplikace Restaurant 2 night Vám toto všechno zařídí a k tomu přihodí 10 – 40% slevu na celý účet a to přímo z vašeho iPhonu. Služba Restaurant 2 Night Vám neslibuje pouze rezervaci se slevou, ale i zábavné doprovodné programy, které v restauracích probíhají. Jak ale funguje v praxi? Na to se podíváme v dnešním článku.

Koncept služby je založen na principu last – minute slev, které vycházejí z aktuální obsazenosti restaurace. Pro klienta to tedy znamená hlavně to, že čím dřív přijde do restaurace, tím větší má slevu na celkovou útratu. I když se celá tato nabídka řídí kapacitním obsazením restaurace, to však neznamená, že by pro klienty nebylo vždy místo, právě naopak. Je-li prázdných stolů více, majitel restaurace ve snaze restauraci zaplnit, může zvýšit poskytovanou slevu. Klient tedy může počítat s tím, že se slevová nabídka v restauracích neustále obměňuje, a proto jej v restauraci čekají stále nové možnosti. Z toho logicky vyplývá, že se tak levněji najíte v časech, které prioritně nejsou tak vytížené. Nejčastěji narazíte na slevy ve výši 15 – 20%, které můžete uplatnit ve více než 150 restauracích z portfolia firmy Restaurant 2 Night, což každého jistě potěší.

O Aplikaci
Aplikace sází hlavně na jednoduchost a funkčnost pro běžného uživatele. Je uzpůsobena na denní vytíženost klienta, a proto je i samotná rezervace rychlá. Grafické zpracování zaujme hlavně nenáročné klienty. Po spuštění se vám ukáže obrazovka, ze které si můžete zobrazit buď restaurace ve vašem okolí, nebo vyhledávat dané restaurace podle jejich názvu. Pokud zvolíte možnost vyhledávání restaurací ve vašem okolí, zobrazí se vám seznam dostupných restaurací, které jsou k Vám nejblíže. Zájem vzbuzuje hlavně šikovně vytvořená mapka, která Vám vypočítá přesnou vzdálenost od restaurace. Restaurace můžete filtrovat podle svých daných kritérií. Vybírat můžete podle typu kuchyně, cenové hladiny, hodnocení uživatelů nebo výše slevy.

Po vybrání konkrétní restaurace se vám zobrazí její profil, kde máte uveřejněné fotografie interiéru, připravovaných pokrmů  a popis samotného podniku. Najdete zde také informace o lokalitě, atmosféře restaurace, její kuchyni a jídle, která se Vám nabízí a další informace, které by mohli ovlivnit Vaše rozhodování. Důležitou součástí jsou i uživatelské recenze, které může napsat každý z registrovaných uživatelů po navštívení a využití slevy. Recenze, které se zobrazují, jsou vždy stoprocentně pravdivé, jelikož tyto recenze píší pouze ti uživatelé, kteří už restauraci navštívili. Jídelní lístek se může zobrazovat ve třech provedeních pro obědy, večeře a speciální nápojové lístky. Lístek je vždy odkázán na webové stránky dané restaurace, takže pokud chcete zobrazit kompletní jídelní lístek, aplikace Vás přesměruje na oficiální stránky restaurace, kde se Vám lístek zobrazí. Jídelní lístek je proto vždy zaručeně aktuální.

 
R2N
R2N

Pokud vás restaurace zaujala a přesvědčila o to, že jí chcete navštívit, přichází na řadu jednoduše vytvořený postup pro rezervaci. Kliknutím na tlačítko ‚‚rezervovat‘‘ se Vám následně zobrazí obrazovka, kde zvolíte počet osob a čas, na který chcete stůl zamluvit. Ve chvíli, kdy všechno nastavíte a kliknete na „zarezervovat tento stůl“, Vás aplikace požádá o vytvoření profilu, kam jen zadáte své jméno a příjmení, telefonní číslo a emailovou adresu. Pro dokončení registrace vám „smskou“ přijde potvrzovací kód, který do aplikace zadáte a máte hotovo. Touto registrací se Vám automaticky vytvoří Váš osobní profil, pomocí kterého budete mít možnost uskutečňovat další rezervace a čerpat tak z výhod aplikace.

Celý proces rezervace trvá velmi krátkou dobu, nikam nemusíte volat, aplikace Restaurant 2 Night všechno vyřídí za Vás. Během 5 minut Vám přijde SMS zpráva, která potvrzuje Váš příchod do restaurace. SMS zpráva slouží jako dokumentace o tom, že do restaurace přišla ta osoba, která si stůl zamluvila, a která má na danou slevu nárok. Proto se touto SMS zprávou v restauraci prokazujete. Nicméně heslo aplikace je ‚rychlost‘, a tak během chvíle můžete mířit do zvoleného podniku.

 
R2N
R2N

Uplatnění slevy
Nejdůležitější část nastává až ve vybrané restauraci. Při Vašem příchodu předložíte SMS zprávu, která potvrzuje nárok na slevu. Po obdržení jídelního lístku můžete vybírat z celého stálého menu a slevu dostanete jak na jídlo, tak na nápoje. Sleva se tedy váže na Váš celkový účet. V nabídce najdete restaurace všech cenových kategorií od těch levných až po ty drahé. Služba zatím potěší jen obyvatele Prahy, jelikož restaurace, které slevu podporují, jsou zatím pokryté pouze v hlavním městě. Musíme zmínit, že služba je na českém trhu relativně nová a podle vyjádření vývojářů má rozhodně v plánu expandovat i do dalších větších měst České republiky. Může se proto i zbytek republiky v brzké době těšit ze stejných výhod jako jsou v našem hlavním městě.

Na závěr
Celkově je služba hodnocená velmi kladně. Pokud i vy chcete sledovat všechny aktuality firmy Restaurant 2 Night, „zalajkujte“ si jejich facebookovou stránku, kde najdete informace o novinkách a soutěžích nebo se rovnou zaregistrujte na jejich webových stránkách www.r2n.cz, kde Vám veškeré aktuality chodí emailem. Pokud se tedy chcete dobře najíst a navíc zaplatit méně, služba Restaurant 2 Night by vám zajisté neměla uniknout.

Restaurant 2 night

Dnes nejčtenější

.