Letem světem Applem - Apple, iPhone

iStores.skDatum: 2.10.2014 Vydal: Jaromír Miko Kategorie: iPad, iPhone/iPod, Mac, Ostatní, Vše o Apple Komentářů: 7

apple-logoČudujete sa, aký veľký úspech zaznamenal iPhone 6 Plus s exkluzívnou funkciou ohýbania? Apple sa čuduje tiež a preto sa rozhodol túto revolučnú technológiu priniesť aj do svojich ďalších produktov, ktoré majú ľudia tak radi. Spoločnosť teraz predstavila štyri nové produkty na čele s novinkami MacBook Flex a iPad Flex. Ako sa dá už z názvu napovedať, jedná sa o úplne nové inovatívne zariadenia, ktoré ponúknu užívateľom presne to, po čom túžia – ohybnosť.

Zákazníci si tak už čoskoro budú môcť sami ohnúť svoj iPad, MacBook Air, iMac alebo Mac Pro ľubovolným spôsobom a nestačí k tomu nič viac, než len pár silnejších stlačení tela. Ako tvrdí Jony Ive, dizajnérsky tím spoločnosti Apple sa rozhodol skombinovať vzhľad najpevnejších kovových materiálov na svete s pevnosťou domácich syrových Ravioli. V každom novom produkte sa tak nachádzajú tisícky bodov, ktoré je možné stlačiť a začať tak s pomocou nich ohýbať svoj počítač alebo tablet. “Naši zákazníci žiadali viac flexibility. A to je to, čo dostanú,” uviedol CEO Tim Cook, ktorého prekvapila vysoká popularita iPhone 6 Flex Plus, prvého produktu spoločnosti Apple, ktorý ponúka patentovanú funkciu Ohybnosť. Okrem nových modelov je tiež možné si nechať v Genius Bare ohnúť zariadenie na požiadanie, pričom cena takéhoto upgrade stojí 99 dolárov. Informáciu zverejnil server Scoopertino, ktorý je známy svojimi vtipnými, nepravdivými správami zo sveta Apple.

MacBook Flex


*Zdroj: ScoopertinoReklama.
Odoberať komentáre cez RSS

 1. JOK3R


  2. října, 2014 | 0:11
  8 Pulses

  Mne už tieto vtipy ani neprídu vtipné :-/
  To že má iP6+ konštrukčnú vadu predsa neznamená, že aj ostatné produkty majú probém…
  Ešte tam zabudli dať ako príslušenstvo valček na cesto…

 2. palihora


  2. října, 2014 | 3:37
  2 Pulses

  Uz by mohla ta vlna ohybnych srandickek opadnut, cakam na novy MacbookAir bez vetraku a novu AppleTV.

 3. Pepino


  2. října, 2014 | 6:27
  1 Pulse

  Tak tohle se nepovedlo.

 4. Skyman1


  2. října, 2014 | 9:04
  1 Pulse

  Hmm… Kdyby se daly výrobky ohýbat aniž by se poškodily nebo nefungovaly tak proč ne? Ale jde značka pěkně dolů co se týče kvality tak třeba se dočkáme i nízkých cen, neboli já jako milovník “kvalitní značky apple” nebudu přece utrácet tisíce za nekvalitní ohýbací výrobky, které si můžu koupit u Činské distribuce za 3 000kč. Steve Jobs by tohle v životě nedovolil!!!!

 5. Roman Zavřel
 6. Roman Zavřel


  2. října, 2014 | 9:08
  11 Pulses

  Skyman: člověče vem hodinky za 5 milionů korun a sklíčko zatěž váhou 40Kg…. ops ono prasklo? fuuu vem Bugatti Veyron za 2 miliony € a projed se s nim na off road dráze… ops ono se zničilo? A vezmi vrtulnik a pristan hlavou dolu… ops on to nevydrzel? …

 7. milan_jetel


  2. října, 2014 | 9:09
  4 Pulses

  Vzdyt je to uplne jedno 😀 .. Kazda sranda dobra 😉
  To jste lidi takovi suchari, nebo mate vsichni miliony akcii Apple ? :)) zijem jen jednou a vy tady umirate se zastavou s nakousnutym jablkem .. LSA tady proste ukazuje, ze maji BAN a muzou si z toho delat frdel.. To je lespi, nez cist pouze suche clanky o nadprirozenych silach Tima a jeho party 😉

 8. davemitchcz


  2. října, 2014 | 9:40
  0 Pulses

  add Skyman1 – nekrmte trolly

  Mně naopak tenhle vtípek pobavil, zvlast veta “zakaznici chteli vice flexibility a to je to co dostanou :o)))

Chcete komentovat tento článek?

Přihlásit se » Registrovat se »

Další články


Reklama

reklama quikset
Reklama

Reklama

Reklama

reklama qnap
Reklama

Reklama

iPouzdro kryt na iPhone
Reklama

iStores.sk
Reklama

reklama mzone
Reklama