Zavřít reklamu

Apple dnes ešte pred ohlásením finančných výsledkov za tretí kvartál rozposlal redaktorom zahraničných serverov reklamné letáky, ktorými propaguje svoj nový Mac Pro. Nový počítač je nepochybne jedným z najzaujímavejších počítačov, ktoré sa snažia upútať pozornosť malými rozmermi a vysokým výkonom. Nemusíme sa preto čudovať, že chce Apple ospevovať dizajn svojho nového zariadenia a zrejme preto sa rozhodol novinárom rozposlať sériu piatich plagátov zabalených v tmavej podlhovastej tube.

Netrvalo samozrejme dlho a fotografie plagátov sa okamžite objavili na známej sieti Flickr. Práve preto vieme, že sa jedná skôr o vytlačené verzie fotografií z oficiálneho webu Apple, a teda na nich okrem exteriéru vidíme aj unifikované termálne jadro vnútri nového Macu Pro. Na jednom z plagátov sa nachádza aj spomínaný sprievodný text: „Je to počítač, ktorý sme postavili od základu. Ktorý zmení pohľad na vec a vaše myslenie. Prekonali sme všetky naše predpoklady. Opustili sme naše predsudky a odložili sme obmedzenia. Toto je nový Mac Pro. Je iný ako akýkoľvek iný Mac, ktorý sme kedy vytvorili a nemôžeme sa dočkať, čo s ním vytvoríte.“

Sériu piatich reklamných plagátov Apple rozposlal viacerým redaktrom zahraničných magazínov, medzi ktorých patrí napríklad Scott Stein zo serveru CNET, Jeff Carlson z TidBITS či dokonca Jim Rossman z Dallas Morning News. Redaktorov je samozrejme viac, no títo sa už so svetom stihli podeliť o zaujímavú informáciu.

screen-shot-2013-10-28-at-12-39-14-pm
*Zdroj: TechCrunch

Související články

Dnes nejčtenější

.