Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  Předpokládám, že datum vydání nového iPadu 5 je určen pro americký trh. Nebo je to pro český? Jestli 22. října představí nové iPady, je asi nemožné, aby se týden na to prodávaly u nás. Nebo se pletu? Jak tomu bylo u předchozích modelů?

  Majdy:
  Ja rovnako čakám iba MBPr, len neviem koľko budem čakať, aby som ho kúpil na SR. Že hádam nebudem čakať mesiac. A aké konkrétne chyby si myslel v prvej generácií.

  tomason:

  Myslel som na začiatku problémy s displejom a hlavne také banality ako napríklad nie celkom plynulé scrollovanie na webe pri dlých stránkach alebo napríklad aj na facebooku. Na youtube sú o tom videá.

  Čo sa týka dostupnosti myslím že do dvoch týždňov, čiže začiatkom novembra by mali byť dostupné. Dostupnosť u nás nieje zlá, ľudia si to len zafixujú tak, kvôli iPhonom pretože pre mnohých je to ekvivalent značky Apple a nepoznajú nič iné… Naviac Apple samotný má s dodaním iPhonu problémy, nieje to len naším trhom…

  No to scrollovanie bolo zapríčenené práve vysokým rozlíšením a možno tým že to ten HW celkom nezvládal pri tej kvalite. Teraz nielen HW bude silnejší, ale aj Mavericks má ešte lepšei scrollovanie a menšie zaťaženie, zrejme práve kvôli tomúto prišla táto funkcia do Maverisksu, snažia sa sw maximálne odladiť a netlačia len na HW a to je dobre :)

  Majdy:
  Dobre vedieť, plánujem ísť do vyššej konfigurácie 15 palcového modelu, osobne ma moc výdrž nezaujíma, potrebujem výkon na rendery. A pokiaľ iba skrollovanie bol problém, tak pohode.

  No ja dúfam, že nenastane nejaká zvláštna situácia a naozaj budu dostupné už o dva týždňe.

  Ja sa ešte rozhodujem medzi 13″ a 15″ ale taktiež potrebujem aj výkon taktiež na rendery, i keď v poslednej dobe viac menej robím len s grafikou a retina tak bude ideálna. Často ho ale tiež prenášam tak mi záleži na výdrži a portabilite…

  Uvidíme, čo prinesú, niekde som čítal, že majú ostať aj pri 15″ iba s iris grafikou a to by bol krok vzad, čiže silno pochybujem že nebude sekundárna grafika. Pevne verím v niečo top od nvidie 7xx

Vložte vlastní komentář

celý text

Související články

Dnes nejčtenější

.