Zavřít reklamu

O službě známého internetového podnikatele a miliardáře Kima Dotcoma s názvem Mega jsme již psali například v souvislosti s tím, že tato služba může ohrozit iTunes Store. Nyní o sobě dal pokorný a skromný Kim opět vědět a to když při příležitosti jednoletého výročí od chvíle kdy americká vláda zablokovala jeho původní službu Megaupload.com oznámil, že Mega chystá aplikaci pro iOS.

Služba která zdarma umožňuje uploadnout až 50GB dat a za poplatek pak i více než 4TB. Služba je již v současné době dostupná pro operační systém Android a je vlemi pravděpodobné že iOS verze nabídne stejné funkce, tedy že umožní uživatelům synchronizovat se svým smartphone, multimediálním přehrávačem nebo tabletem data, jako jsou například dokumenty, fotografie nebo videa.

Právě synchronizace fotografií a videí je pak u Android verze možná přímo z telefonu nebo tabletu a tak okamžitě po natočení videa můžete dané video nebo fotografii uložit na své cloudové uložiště na mega.com Na vývoji aplikace pro iOS se podle Kima usilovně pracuje a dočkáme se ji za pár měsíců.

Související články

Dnes nejčtenější