Zavřít reklamu

Máme tu pro vás exkluzivní týdenní soutěž. Od pondělí do pátku můžete každý den vyhrát svítící nabíječku Visible Green od značky Dexim dle svého výběru pro iPhone nebo smartphone s MicroUSB. Stačí správně odpovědět na položenou otázku a nabíječka může být vaše. Dexim Visible Green Smart Charger je energeticky úsporná a rychlá nabíječka, která disponuje funkcí standby, pokud je přístroj plně nabitý, nebo se nepoužívá. Nejzajímavější vlastností nabíječky je nízkonapěťový průhledný kabel s elektroluminescenční technologií, který po celé délce světelně zobrazuje rychlost a stav nabíjení přístroje. Kabel lze od nabíječky odpojit a použít samostatně pro synchronizaci přes USB s jakýmkoliv počítačem.

  • Otázka pro pondělí zní:  Jaká technologie je ukryta v kabelu nabíječky Dexim Visible Green?
  • Odpověď zasílejte na email: dexim.cz@gmail.com

Každý den ráno po skončení předchozí soutěže bude vylosován jeden výherce se správnou odpovědí a současně bude vyhlášena soutěž pro aktuální den. Nápovědu najdete na facebookové stránce nebo na internetových stránkách značky Dexim.

Visible Green Charger
Zdroj: Redakce Letem světem Applem - Apple magazín

*Odesláním odpovědi současně dáváte souhlas se zasíláním obchodních zpráv společnosti NetComp. spol. s r.o. Souhlas je možné poté kdykoli jednoduše zrušit zasláním emailové zprávy.

Související články

Dnes nejčtenější