Zavřít reklamu

Vývojáři Modern Combat 4 s podtitulem Zero Hour zveřejnili nové video této očekávané hry, kde ukazují množství gameplay záběrů provázených komentářem a ukázkami toho, jak se hra připravovala. V současné době je již MC 4 téměř hotov a jeho vydání se dočkámé ještě na podzim, kdy hra zamíří na obrazovky iOS a Android zařízení.

Díky využití technologie Motion Capture vývojáři zachytili skutečné pohyby a převedli je do digitální podoby, postavy se tak pohybují velmi realisticky, tak jak v Battlefield 3 však zatím vojáci neběhají. Pokud váháte s přechodem na nejnovější iPad nebo iPhone, respektive iPod touch a patříte mezi náruživé hráče mobilních her, pak bude Modern Combat 4 zřejmě rozhodujícím faktorem při vašem upgrade na novější hardware. I když se u hry očekává kompatibilita i s iPhone 4 a iPadem druhé nebo dokonce první generace, je zřejmé, že hráči na těchto zařízeních příjdou o některé efekty.

V Modern Combat 4: Zero Hour se opět dostanete do boje s K.P.R Aliancí, tedy se Severní Koreu, Pákistánem a Ruskem. Aliance unese prezidenta USA na Hawai, kde se jej musíte pokusit zachránit a přivést zpět do USA. Hra by se měla podle vyjádření Gameloft objevit v iTunes App Store již tento podzim a dostupná bude na iPhone, iPad i iPod touch. Kompletní recenzi na Modern Combat 3 si můžete přečíst přímo zde.

Související články

Dnes nejčtenější

.