Zavřít reklamu

Po roce od prvního představení se pomalu ale jistě začalo blížit datum, kdy se Modern Combat 5 Blackout dostane do iTunes App store a Gameloft tak začíná prozrazovat další a další novinky týkající se hry. Zatím co před pár týdny jsme se dozvěděli, jak se bude hra oficiálně jmenovat, tentokrát zde máme další informace, které se týkají přímo samotné hry. Zatím co v předchozích dílech Modern Combat byl singl a multiplayer oddělen takovým způsobem, že Gameloft v podstatě mohl vydat dvě samostatné hry a nic by se nezměnilo, tentokrát má dojít k co největšímu propojení hry pro jednoho a více hráčů.

V Modern Combat 5 Blackout dojde k propojení singl a multiplayer hry a tak v případě, že budete hrát klasickou kampaň pro jednoho hráče, bude vaše postava oceňována podle toho jak dobře hru hrajete a vylepšení a úroveň postavy se následně přenese také do multiplayeru. Pokud si tedy například odemknete nové zbraně nebo výzbroj, je jedno zda novou zbraň získáte v rámci kampaně jednoho hráče nebo v multiplayerové bitvě, budete ji mít automaticky dostupnou v obou módech.

Další velkou novinkou jsou třídy vojáků, které můžete vidět na vizualizaci níže. Hra se tím dostává mnohem víc k Battlefieldu, kde si také volíte třídu za kterou hrajete. Každý voják má jedinečnou sadu výhod, vlastní upgrade a vlastní vybavení. K dispozici jsou čtyři kategorie vojáků, které hráči her typu Battlefield moc dobře znají, patří mezi ně Assault, Heavy, Recon a Sniper. Můžete hrát za jakéhokoli z vojáků a to jak v singleplayeru tak i v multiplayeru. Tím že body získané v singleplayeru lze uplatnit tkaé v multiplayeru tak Gameloft v podstatě donutí hráče, kteří chtějí na různých mapách používat různé typy vojáků, dohrát hru hned čtyřikrát.

Modern Combat 5 Blackout

Související články

Dnes nejčtenější

.