Zavřít reklamu

Zatím co média nafukovala bublinu okolo přehřívání nového iPadu, které jsme okomentovali zde, zapomnělo se na další problémy, jenž trápí čím dál větší množství uživatelů. Kromě problémů souvisejících s Wi-Fi a 3G připojením, se nyní objevují také poměrně výrazné problémy s displeji nového iPadu, které mají být hlavním tahákem na uživatele. Co se týká problémů s připojením 3G a Wi-Fi, ten se projevuje většině uživatelům tak, že se iPad není schopen po přepnutí z Wi-Fi do 3G připojit k síti a je vyžadovaný restart zařízení, aby se opět připojilo k 3G. S tím si pravděpodobně hravě poradí update iOS. Chybu s displejem již Apple tak snadno nevyřeší a jak se zdá, zákazníci jsou čím dál tím více nespokojeni. Na to, že si většina lidí koupila iPad 3. generace právě kvůli displeji, jej totiž sužuje až příliš mnoho problémů.Zatím co v našich komentářích jsme zaznamenali informace o vadných pixelech displeje, na diskusním fóru serveru MacRumors se rozjela diskuse plná stížností na nový displej. Mluví se zejména o vadných displejích, oparech pod skleněnou vrstvou, nekvalitním podsvícení, které místy ztrácí intenzitu nebo naopak o tom, že displeje chytají nádech modré, růžové nebo žluté barvy a to poměrně výrazně.

Ok, tak mám 13. iPad. Ve skutečnosti jsem jeden vyměnil protože jsem se rozhodl, že chci jinou barvu a druhý poté co jsem přešel na 4G model. Tři iPady byly vráceny hned v obchodě, protože měly na svém těle škrábance a tmavé skvrny. Pár iPadů mělo výrazný žlutý nádech a jeden měl dokonce více než tucet mrtvých pixelů. Vítěz měl však přes polovinu obrazovky modrou barvu.

Toto byl samozřejmě extrém způsobený nejspíše špatnou aurou uživatele, ovšem na problémy s nažloutlým displejem si stěžuje opravdu velké množství uživatelů, ze kterých lze vybrat například následující:

I já mám stejný problém. Nemohl jsem se dočkat až ho vybalím z krabice a porovnám s iPadem 2. generace mého syna. I když má 3. generace ostřejší vzhled, jsou stránky, které mají být čistě bílé vybledlé a žluté.

Šel jsem se podívat na 3. generaci iPadu k místnímu prodejci Apple a jednoznačně má můj přístroj nažloutlý displej. Zítra jej jdu vártit zpět.

I když se může zdát, že problémy s displejem trápí velké množství uživatelů, je jejich počet stále zanedbatelný v souvislosti s tím, že Apple prodal jen za první víkend 3 miliony iPadů. V současné době je již prodáno jistě více než 12 milionů nových iPadů. I kdyby problémy trápily 120 000 uživatelů, bude se stále jednat jen o jediné procento. Pokud jste se svým iPadem nespokojeni, jděte jej reklamovat a měli byste dostat nový kus. Kompletní recenzi iPadu 3. generace si můžete přečíst přímo zde.

iPad-3-bad-display

*Fotografie: Cultofmac.com

Související články

Dnes nejčtenější

.