Zavřít reklamu

ipad-3V době kdy celý svět stále spekuluje, jak bude vypadat iPad 2, jestli bude mít takovou a takovou kameru, jestli bude menší, větší, bude mít Retina displej, se na internetu objevila zpráva o Apple iPad 3 a světe div se dočkáme se ho možná ještě letos v létě. Celý svět po uvedení Apple iPad 2. generace bude moci začít zase spekulovat nad parametry iPad 3. generace. Možná se bude jednat jen o jakousi modifikaci jako u iPhone 4, kde by měl být někdy v létě představen Apple iPhone 4 mini. iPad 2. generace je už ve výrobě a světlo světa by měl spatřit již v dubnu. Pověsti o dalším iPadu se šíří na internetu už nějakou tu chvilku, ovšem až teď to přestávají být spekulace, neboť John Gruber na svém twitter kanálu začal tweetovat o novém iPad 3 a nutno říct že tenhle chlapík se většinou nemýlí.

Dle pana Grubera se Apple iPad 2 bude prodávat od dubna, iPhone 5 by měl být představen na příštím WWDC 2011, kde by měl být představen i nový iOS 5 a dokonce se možná dočkáme někdy v polovině tohoto roku Apple iPhone 4 mini. Zdá se to jen mi, že je toho nějak moc natlačeného najednou? A teď ještě podle Grubera během poloviny letošního roku vyjde iPad 3.

Po představení HP Touchpad, pravděpodobně asi největšího konkurenta iPadu, Gruber na svém twitteru napsal:

„Je-li moje teorie pravdivá, tak iPad 3 vyjde velmi brzo po iPadu 2, předpokládám, že se nového iPadu dočkáme někdy letos v pozdním létě, jedním z důvodu bude i to, že se začíná konkurence zvětšovat, HP Touchpad vypadá velmi slibně a bude to jeho největší konkurent.“

ipad-3
Zdroj: Redakce Letem světem Applem

Takže se může stát, že se dočkáme nového iPadu třeba v záři. Otázkou je jestli se bude jednat o úplně nové zařízení nebo to bude jen zmenšený, či jinak upravený iPad 2. Co si myslíte o tom vy? Dočkáme se nového iPadu 3 ještě letos?

Témata:

Související články

Dnes nejčtenější