Zavřít reklamu

300px-IMovie_IconPřed nedávnem jsme informovali, že je možné nainstalovat na iPhone 3Gs aplikaci iMovie, která je určena pro iPhone 4.  Jako první přinášíme návod, který vás povede krok za krokem, abyste spustili iMovie na vašem iPhone 3Gs.

Co budeme potřebovat:

  • Jailbreaknutý iPhone

1. Otevřte iTunes a najděte si iMovie, nebo můžete kliknout zde pro rychlejší přístup a klikněte na „Buy App“.

2. Napište své přihlašovací údaje a klikněte na „Buy“

3. Odsouhlaste, že si chcete koupit tuto aplikaci a následně začne stahování.

4. Jakmile stáhnete iMovie, tak otevřete Finder a pomocí kláves (command+shift+G) si otevřete  okno pro zadání cílového adresáře  a napište „/Users/jméno vašeho účtu/Music/ iTunes/“ a klikněte (Go).

5. Otevřete složku  (Mobile Aplication) a klikněte na iMovie 9.0.ipa,  poté klikněte na iMovie  ještě jednou aby jste mohli iMovie 9.0.ipa přejmenovat na iMovie 9.0.zip,  poté se vás Mac OS X zeptá jestli budete chtít typ souboru změnit z .ipa na .zip. Klikněte na (Use .zip)

6. Nyní iMovie 9.0.zip musíte extrahovat. Jak iMovie extrahujete tak se vám objeví složka iMovie 9.0. Otevřete ji a pak otevřete složku (Payload),  poté klikněte pravým tlačítkem na soubor iMovie a klikněte na (Show Package Contens).

7. Nyní klikněte pravým tlačítkem na Info.plist a klikněte na Open With  a zvolte TextWrangler! Následně jen přepište front-facing-camera z true na false. Pak už pomocí kláves (Command+S) Info.plist uložíte.

8. Nyní smažte iMovie 9.0.zip a klikněte pravým tlačítkem na složku iMovie a zvolte Compress iMovie 9.0.

9. Teď změňte typ souboru z  .zip na  .ipa, kliknete na (Use .ipa)  a vše je hotovo!  Stačí jen znovu zapnout iTunes a synchronizovat  iPhone s vaším Macem.

10. Aplikace iMovie je nainstalována ve vašem iPhone 3Gs.

! VAROVÁNÍ !  Server Letem světem Applem  ani jeho redaktoři  nezodpovídají za případné problémy!

Související články

Dnes nejčtenější

.