Zavřít reklamu
  • Budoucnost MacBooku Air #1438

    Zdravím, chci se zeptat na váš názor popřípadě informace, které máte. Je pravda, že Apple přestane podporovat Air? Je v r. 2017 Air správná volba stále? Děkuji

    Budoucnost MacBooku Air #7910

    Záleží, jaké máš na ten počítač požadavky a budget. Já používám Aira na klasickou kancelářskou práci + internet a v tomto segmentu stále pro mě top. Displej nestíhá na nové retiny, ale když nebudeš srovnávat vedle sebe, tak ti špatný nepřijde. Baterie stále top, nemá problém zvládnout celý den bez zásuvky. V náročnějším použití už mu trochu dochází výkon, ale nouzově se na tom dá i cokoliv nastříhat atd, takže za mě je to stále pracant no. 1.

    Budoucnost MacBooku Air #7911

    Budúcnosť MacBooku Air? Žiadna.

    Air sa neoplatí už minimálne 2 roky, nie to ešte v roku 2017.

    Budoucnost MacBooku Air #7912

    Ja si predovšetkým myslím, že keď si už niekto kupuje MacBook, tak sa buchne po vrecku a kúpy si ten Pro. Takže zdieľam rovnaký názor ako majdy. 🙂

    Budoucnost MacBooku Air #7913

    MacBook Air je samozřejmě v tuto chvíli asi nejpravděpodobnější kandidát na (brzké) odstranění z portfolia Apple. Nikam už totiž nezapadá. Nicméně zatím je stále aktuální a po nedávném upgrade procesorů je to asi nejlepší kandidát na přenosný Mac poměrem cena / výkon. Samozřejmě pokud nevadí, že nemá Retina displej (nevadí, displej sám o sobě je kvalitní a 1440x900 většině aplikací v pohodě stačí). Oproti nové generaci Macků má stále plnou konektivitu (USB3, TB, SD karta), bezkonkurenční výdrž na baterii (12 a více hodin) a nezávislý napájecí konektor MagSafe, který už zachránil hodně přenosných Macků. Pokud nemáš / nechceš utrácet za MacBook (Pro), je Air jako (první?) Mac určitě stále dobrá volba. Samozřejmě pokud není rozpočet kritický, pak je určitě lepší sáhnout po MacBooku Pro (stačí základní model bez Touch Bar), samozřejmě raději s větším SSD (128GB je v dnešní době už na hraně). Pro zamýšlené použití samozřejmě vyhoví i MacBook 12" retina, ovšem jeho ultrapřenosnost je na můj vkus až příliš přeplacena (výkon není problém, samozřejmě nelze srovnávat s MB Pro)... 😉

Odpověď na: Budoucnost MacBooku Air

celý text

.