Zavřít reklamu

Calculator 1984

Aplikace Calculator 1984 není jen obyčejná kalkulačka. Je poctou revolučnímu designu prvního počítače Macintosh, který v roce 1984 ohromil svět. Aplikace detailně replikuje minimalistické a elegantní rozhraní původní kalkulačky, včetně prvků navržených samotným Stevem Jobsem. Není to ale jen nostalgická připomínka minulosti, ale také cesta zpět do tohoto průlomového okamžiku v moderním digitálním světě. Virtuální kalkulačku si můžete vyzdobit samolepkami.

Aplikaci Calculator 1984 stáhnete zde.

Ohms: Breathwork + Journaling

Ohms není jen další aplikace. Je to komplexní platforma, která vám pomůže dosáhnout rovnováhy mezi tělem a myslí. Jako jediné řešení na trhu Ohms propojuje personalizované dechové cvičení, vedení deníku a komunitu, abyste díky datům získali hlubší pohled na své zdraví. A pro ještě detailnější analýzy nabízí možnost propojení s Apple Watch.

Aplikaci Ohms stáhnete bezplatně zde.

Home Workout – Planky

Planky je víc než jen aplikace na cvičení. S Planky si užijete efektivní cviky na posilování, které vás krok za krokem dostanou do formy, zorganizujete si svůj den díky praktickému seznamu úkolů a navíc se můžete sami sobě dokázat, co dokážete s 30denní výzvou. Planky vám pomůže vybudovat sílu postupně krok po kroku a nabídne kromě jiného také seznam úkolů na celý den.

Aplikaci Planky stáhnete bezplatně zde.

Ping Music

Užijte si hudbu, kterou poslouchají vaši přátelé, ať jste kdekoliv na světě a kdykoliv během dne. S Pingem najdete nové náměty na konverzaci s kamarády na základě jejich hudebního vkusu nebo se jednoduše znovu propojíte se starými známými díky písničce, kterou si pustili. Ping se snadno propojí s aplikacemi Spotify, Apple Music, Amazon Music a YouTube Music, takže můžete sdílet svůj hudební vkus bez ohledu na to, jakou službu používáte. Pusťte se do objevování a prozkoumávejte nekonečný proud hudby od uživatelů z celého světa. Můžete si tak obohatit své vlastní playlisty, najít nové přátele díky hudbě, kterou mají rádi, nebo jednoduše zjistit, co poslouchá celý svět.

Aplikaci Ping Music stáhnete bezplatně zde.

Dnes nejčtenější

.