Zavřít reklamu

Za poslední roky se stalo již jakousi tradicí, že Apple v první polovině léta spustí (nejen) v Česku slevovou akci Back to School, která má za cíl pomoci studentům a pedagogickým pracovníkům se s předstihem připravit na blížící se školní rok. A stejně jako v předešlých letech je hlavním lákadlem této akce dárek zdarma. Co si Apple připravil tentokrát?

bts-edu-hero-202406_GEO_CZ

Studentské slevy v rámci Back to School běží letos konkrétně od 3. července do 21. října s tím, že do nich spadají iPady Air 6, iPady Pro 11” a 12,9”, MacBooky Air M2 i M3, MacBooky Pro 13”, 14” a 16”, 24” iMacy. a Macy mini Všechna tato zařízení lze sehnat se slevami v jednotkách procent, avšak hlavně s tím, že k Macům vám Apple přibalí zdarma základní AirPods 2. generace, zatímco k iPadům je to Apple Pencil.

S ohledem na ceny Apple produktů a výši slevy se stejně jako v předešlých letech vyplatí nejvíce pořízení Mac mini, jelikož se jedná o nejlevnější produkt ze všech Applem nabízených v rámci akce a lze k němu AirPods taktéž získat. Ve studentské slevě vychází tento iPad konkrétně na 14 490 Kč v základní verzi, přičemž pokud bychom od něj odečetli hodnotu AirPods 2, které můžete potenciálně prodat a tak tedy cenu Macu mini ještě snížit, dostanete se na 10 700 Kč, což je už je opravdu slušné. Z ekonomického hlediska je tedy tato volba suverénně nejsmysluplnější, naopak nejhůř vychází z Back to School 16” MacBook Pro, který je nejdražším nabízeným produktem, takže bonus ve formě AirPods k němu je ve své podstatě zanedbatelný.

Back to School akci naleznete zde

Dnes nejčtenější

.