Zavřít reklamu

Letos na podzim nová aktualizace AirPodů změní způsob, jakým uživatelé interagují se Siri, přijímají hovory od rodiny a přátel a nechávají se pohltit svými oblíbenými hrami. V rámci zlepšování ovládání AirPodů bez použití rukou mohou nyní uživatelé AirPodů Pro na interakce se Siri snadno reagovat kývnutím nebo zavrtěním hlavy. Pro ještě lepší zvuk při volání mají teď AirPody Pro funkci Izolace hlasu, která pomáhá zajistit, že hlas volajícího bude dobře slyšitelný, i když je kolem hluk nebo fouká vítr. Nové aktualizace AirPodů také zásadním způsobem snižují latenci při hraní her a přidávají personalizovaný prostorový zvuk, díky němuž vás hra naprosto vtáhne.

AirPody jsou jedním z nejlepších nástrojů pro komunikaci se Siri na cestách. Díky Siri interakcím je celý proces ještě osobnější, soukromější a pohodlnější. Když chtějí uživatelé AirPodů Pro odpovědět Siri na otázku, stačí jednoduše pokývnout na znamení souhlasu, nebo naopak zavrtět hlavou. To je užitečné obzvlášť na přeplněných nebo tichých místech, kde nemohou nebo nechtějí mluvit nahlas. Díky strojovému učení, za které AirPody vděčí čipu H2, mohou uživatelé přijímat či odmítat hovory, reagovat na zprávy, spravovat oznámení a mnoho dalšího – to vše bez jediného slova.

Od prvního uvedení se AirPody staly skvělým nástrojem pro udržování kontaktu s přáteli, kolegy a rodinou. AirPody Pro přichází s novou funkcí izolace hlasu, která se postará o tu nejlepší kvalitu telefonátů bez ohledu na vnější podmínky. Apple tímto dále rozšiřuje průlomovou technologii, kterou uživatelé znají z Maců, iPhonů a iPadů. Strojové učení, které na AirPodech Pro umožňuje čip H2 a spárovaný iPhone, iPad nebo Mac, izoluje a zvyšuje kvalitu hlasu, zatímco odstraňuje rušivé zvuky z pozadí – například silný vítr – a zlepšuje zážitek posluchače.

Díky špičkové kvalitě zvuku jsou AirPody Pro také nepostradatelným herním společníkem a nová aktualizace toto partnerství ještě upevňuje. Personalizovaný prostorový zvuk s dynamickým sledováním pohybu hlavy bude k dispozici pro hraní na AirPodech (3. generace), AirPodech Pro a AirPodech Max, s kvalitou zvuku, kterou si naši zákazníci zamilovali při poslechu hudby nebo sledování filmů a seriálů. Při používání AirPodů Pro si hráči můžou vychutnat tu nejlepší bezdrátovou odezvu, jakou Apple pro mobilní hraní kdy představil.1 Uživatelé AirPodů Pro si také můžou vychutnat zlepšenou kvalitu hlasu, včetně 16bitového 48kHz zvuku při chatování se spoluhráči. Pro zjednodušení implementace nejvyspělejšího zvukového zážitku ve hrách s pokročilým zvukovým designem mají vývojáři k dispozici speciální API.

Dnes nejčtenější

.