Zavřít reklamu

Jak nainstalovat watchOS 10 je jeden z nejčastějších dotazů, které nám v posledních minutách chodí do mailů, potažmo zpráv na Facebooku a Instagramu. Odpověď na tuto otázku naštěstí velmi dobře známe a v následujících řádcích vám na ní odpovíme.

Jak nainstalovat watchOS 11

V případě instalace bety watchOS mějte na paměti, že je nejprve potřeba nainstalovat vývojářskou betu iOS 18, jelikož jinak vám hodinky instalaci vůbec neumožní.  Pokud tomu tak není, stačí udělat toto:

  1. Otevřete na iPhonu aplikaci Watch a v ní Nastavení
  2. Pokračujte do sekce Obecné a zde zapněte možnost Aktualizace betaverzí. 
  3. Jakmile tak učiníte, měli byste mít na výběr z watchOS 11 Developer Beta
  4. Zvolte watchOS 11 Developer Beta a nainstalujte jí tak, jak jste zvyklí instalovat jakékoliv aktualizace. 

Letos je tomu teprve podruhé v historii, co se Apple odhodlal ke zpřístupnění vývojářských beta verzí de facto všem uživatelům zcela zdarma jen za podmínky přihlášení do jeho vývojářského portálu. Do loňského roku totiž platilo, že bylo potřeba za stahování vývojářských bet zaplatit výše zmíněný poplatek 99 dolarů ročně, což mnozí jablíčkáři obcházeli právě stahováním různých vývojářských profilů na internetu. Zprvu se zdálo, že se tomu pokusí Apple zamezit navázáním beta testování přímo na Apple ID, avšak po aktualizaci nabídky Apple Developer Programu a přihlášení se do Developer portálu je vidět, že udělal pravý opak.

Vývojářskou verzi watchOS 11 instalujete čistě na vlastní nebezpečí a magazín Letem světem Applem nenese žádnou zodpovědnost za ztrátu dat či zničení zařízení.

Dnes nejčtenější

.